Sīviņai un Lembergai uzvaras un personīgie rekordi ASV studentu sacensībās vieglatlētikā

Ogres novada pārstāvēm Martai Sīviņai un Elīzai Lembergai uzvaras un jauni personīgie rekordi septiņcīņā ASV studentu sacensībās vieglatlētikā.

Visaugstākais vērtējums jāvelta abām mūsu šobrīd labākajām daudzcīņniecēm – ogrēnietei Martai Sīviņai un krapietei Elīzai Lembergai.

Marta Sīviņa SEC (South East) čempionātā Obernā ne tikai uzvarēja, bet arī sasniedza lielisku jaunu personīgo rekordu – 5955 p. Pa disciplīnām: 13,45w – 1,71 – 12,88 (PR – pers.rekords) – 24,85 (PR) – 6,24w – 33,31 – 2:12,42 (PR).Martas rezultāts ir sestais visu laiku labākais starp Latvijas septiņcīņniecēm. Viņas rezultāts ir arī ceturtais labākais starp ASV studentēm, kas jau praktiski nodrošina vietu starp 24 dalībniecēm NCAA čempionātā Jūdžinā (10.-13.jūnijā).

Arī Elīza Lemberga WAC (Western Athletics) čempionātā svinēja uzvaru ar jaunu personīgo rekordu – 5558 p. (14,66 – 1,65 – 13,09 (PR) – 26,17 (PR) – 5,46 – 45,07 (PR) – 2:13,93).ASV studenšu rangā viņai šobrīd 36.vieta. Komandas interesēs Elīza startēja arī augstlēkšanā – 1,68 m (2.v.), šķēpa mešanā – 44,34 m (3.v.) un piedalījās pat 4×400 m stafetē – 3:49,46 (5.v.). Elīzas studiju biedrene Arta Dreimane arī startēja septiņcīņā – 3202 p. (16,27w – 1,53 – 10,90 – 27,41 – 5,14 – NM – DNF).

Informāciju sagatavoja: Andris Staģis, statistiķis

Komentē pirmais

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *