Drukāt šo lapu
Otrdiena, 2021. gada 25. maijs

HK "Ogre" arī otrajā finālsērijas spēlē piekāpjas dobelniekiem

Vēl vienu soli pretī kārtējam Latvijas čempionu titulam rokasbumbā spēruši "Tenax Dobele" spēlētāji, kas šovakar izbraukumā ar rezultātu 45:34 (24:16) pārspēja "Ogri". Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir 2:0 dobelnieku labā.

Gluži kā pirmajā spēlē, kas notika sestdien, arī šoreiz ogrēnieši vadībā izvirzījās tikai uz neilgu mirkli spēles sākumā. Pirmos vārtus spēlē guva ogrēnietis Renāts Hovratovičs, kurš pēc tam 18. minūtē mājinieku deficītu sadeldēja līdz trim vārtiem (10:13), bet tad dobelnieki ar Māra Veršakova, Antona Šuleiko un Andra Ērmaņa pūlēm trijās minūtēs guva četrus vārtus pēc kārtas un panāca pirmo nozīmīgo pārsvaru – 17:10.

Nils Miķelsons 40. minūtē pirmoreiz panāca komandai "Tenax Dobele" divciparu pārsvaru (31:21), bet Andra Pozņaka trešā jeb diskvalificējošā noraidījuma izskaņā dobelnieki starpību palielināja arī līdz 12 vārtiem (40:28). Galarezultātā "Tenax Dobele" uzvarēja ar 45:34, dobelniekiem rezultatīvākais ar desmit vārtiem bija Egils Politers, bet pa deviņiem guva Nils Kreicbergs un Māris Veršakovs. Mājinieku rindās deviņi precīzi metieni Renātam Hovratovičam, Toms Lielais guva astoņus, bet Vjačeslavs Rutka – septiņus vārtus.

Sērijas nākamā un, iespējams, arī pēdējā spēle gaidāma sestdien Dobelē. Tās sākums paredzēts pulksten 14.00.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu

Bilžu galerija