Drukāt šo lapu
Pirmdiena, 2021. gada 29. marts

HK "Ogre" pārliecinoši uzvar Ludzas komandu "Latgols"

Latvijas handbola čempionāta vīriešu Virslīgā pārliecinošu uzvaru izcīnījusi HK "Ogre", kas savā laukumā ar 40:27 (22:12) sakāva Ludzas vienību SK "Latgols". Rezultatīvākais starp ogrēniešiem bija mūsu komandas jaunpienācējs Toms Lielais, kurš guva deviņus vārtus.

Mačā pret ludzāniešiem Ogres komandā debitēja uzreiz divi handbolisti – Toms Lielais no Dobeles un Edgars Iljinihs no Skrīveriem. Vietu HK "Ogre" vārtos ieņēma komandas galvenais treneris Andris Molotanovs, jo abi ogrēniešu vārtsargi kādu laiku nedrīkst spēlēt veselības problēmu dēļ. Jāsaka, ka jau trīs nosauktie spēlētāji deva ļoti lielu ieguldījumu mūsu komandas uzvarā, bet kopā ar pārējiem komandas biedriem viņi kopumā nodemonstrēja sen neredzēti kvalitatīvu spēli.

Pirmos vārtus jau pirmajā mača minūtē guva viesi (0:1), bet jau pēc septiņām sekundēm ar vārtu guvumu atbildēja ogrēnietis Andris Pozņaks – 1:1. Pēc Edija Putniņa gola laukuma saimnieki izvirzījās vadībā ar 2:1, vadības grožus no rokām mūsējie vairs neizlaida. Jau pirmajā puslaikā HK "Ogre" ieguva izšķirošo pārsvaru (22:12), ko mača turpinājumā veiksmīgi nosargāja, svinot otro uzvaru šajā sezonā.

Rezultatīvākais Ogres komandā ar deviņiem vārtu guvumiem bija Toms Lielais, septiņus golus iemeta Edijs Putniņš, sešus – Aivars Čikuts, piecus – Edgars Iljinihs, pa četriem vārtiem guva Andris Pozņaks un Mārtiņš Dāvidnieks, trīs – Reinis Sļusarevs, bet divus – Vjačeslavs Rutka.

Nākamo spēli HK "Ogre" aizvadīs 3. aprīlī, kad viesosies pie komandas "Jūrmalas Sports".