Piektdiena, 2021. gada 04. jūnijs

"Lielvārde/Fat Pipe" par otro uzvaru pār ulbrokiešiem

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notiks divas ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles. Viena no tām pulksten 20.00 sāksies Lielvārdes novada sporta centrā, kur "Lielvārde/Fat Pipe" centīsies vēlreiz pārspēt Ulbrokas komandu, lai iekļūtu pusfinālā. Spēli tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.

Pulksten 20.00 "Lielvārde/Fat Pipe" (#7) - "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" (#2), Lielvārdes NSC, sērijā 1:0

Gana nervoza un emocionāla bija spēkošanās starp abām iepriekšējā fināla komandām, kas pirms nedēļas tika aizvadīta Ulbrokā. Mača ievadā Lielvārdes komanda visnotaļ agresīvi devās uzbrukumos, taču lielisks bija mājinieku vārtsargs Ivars Dišereits. Turklāt savos pretuzbrukumos momentus lieliski izmantoja regulārajā turnīrā augstāku pozīciju ieņēmušie ulbrokieši, tādā veidā trešā perioda ievadā panākot šķietami drošo  vadību ar 3:0. Taču turpinājumā arvien vairāk neuzmanības kļūdu savā zonā pieļāva "Apelsīns/Oxdog Ulbroka", par ko arī tika sodīta. Laika posmā no 44. minūtes līdz 52. minūtei viesi pamanījās tikt pie četriem vārtu guvumiem, ne vien atspēlējoties, bet arī izvirzoties vadībā (4:3). Diskutabls bija ceturtais lielvārdiešu gols, kad bumbiņas ielidošanu vārtos centās nepieļaut jaunais ulbrokiešu aizsargs Ralfs Klempners. Arbitri uzskatīja, ka viņam tas nav izdevies un Lielvārdes komanda pārņēma vadību. Pamatlaika pēdējās sekundēs Niks Blumfelds ar metienu no savas laukuma puses raidīja bumbiņu mājinieku tobrīd jau tukšajos vārtos, tādējādi ļaujot Kaspara Kreimaņa komandai izcīnīt uzvaru ar rezultātu 5:3 un nonākt viena panākuma attālumā no iekļūšanas pusfinālā.

Uzvarētāju komandā vārtus guva un rezultatīvu piespēli izdarīja Rūdis Žukelis un Niks Blumfelds, bet par labāko spēlētāju atzina Maiklu Nazarovu, kurš pie punktiem netika, bet bija ļoti aktīvs visas cīņas garumā. Mājinieku komandā neviens no spēlētājiem netika pie vairāk kā viena rezultativitātes punkta, bet labākā spēlētāja balva vārtsargam Ivaram Dišreitam, kuram 34 atvairīti metieni, turklāt arī izdarīta rezultatīva piespēle.

Ar tiesneša svilpi gan viss vēl nebeidzās, jo "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" iesniedza protestu par komandas "Lielvārdes/Fat Pipe" kapteiņa Marisa Giņko iespējamo noteikumu pārkāpumu vien pāris mirkļus pirms Blumfelds guva pēdējos vārtus mačā. Protests tika apmierināts, kā rezultātā šovakar laukuma saimniekiem nāksies iztikt bez sava kapteiņa. Pēc pieņemtā lēmuma arī lielvārdieši rakstīja iesniegumu par, viņuprāt, līdzīgām situācijām pretinieku spēlētāju izpildījumā. Tā rezultātā vienas spēles diskvalifikācijā iedzīvojies arī "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" komandas uzbrucējs Valters Lapiņš, kuram konstatēta rupja spēle trijās spēles epizodēs.