Sestdiena, 2021. gada 01. maijs

Šodien "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems komandu "Talsu NSS/Krauzers"

Viena no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notiks Lielvārdes novada Sporta centrā, kur pulksten 19.00 "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems komandu "Talsu NSS/Krauzers". Spēles joprojām notiek bez skatītāju klātbūtnes, arī videotiešraides, diemžēl, nebūs.

Pulksten 19.00 "Lielvārde/Fat Pipe" - "Talsu NSS/Krauzers", Lielvārdes NSC

Svarīga spēle šovakar tiks aizvadīta Lielvārdē. Laukuma saimnieki pagājušajā nedēļā laukumā nedevās, kaut gan bija paredzēti izbraucieni uz Irlavu un Liepāju. Tādēļ lielvārdieši nevarēja papildināt savu punktu krājumu un nodrošināja sev sarežģītāku regulārās turnīra izskaņu, jo nākamo triju nedēļu laikā vienībai paredzētas astoņas spēles. Ņemot vērā, ka konkurenti punktus krāj savstarpējos mačos, pašreizējie valsts čempioni ar 20 punktiem 14 spēlēs izbīdīti no vadošo astotnieka, pašlaik atrodoties devītajā vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par diviem punktiem. Pēdējo spēli "Lielvārde/Fat Pipe" aizvadīja 18. aprīlī, kad savās mājās pēc diviem periodiem atradās minimālā vadībā ar 3:2 pret Ulbrokas komandu, taču visā cīņā piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 3:5. Komandas uzbrukuma līderi Niks Blumfelds (14+11) un Juris Sandis Jēgers (11+11) bija uzdevumu augstumos, bet pārējie lielvārdieši nespēja dot vajadzīgo pienesumu. Tostarp arī komandas rezultatīvākais spēlētājs Rūdis Žukelis (17+9)…

Neskaitot divas spēles pret Cēsu "Lekringu", Talsu komanda uzvarējusi pārējos sešos pēdējos mačos, ielaužoties vadošo astotniekā. Pašlaik komandai arī tikai 14 aizvadītas cīņas, kurās izdevies tikt pie 22 punktiem. Talsiniekiem ir gana pateicīgs kalendārs, jo priekšā vēl divas spēles ar "RTU/Rockets", tāpat mājās jāspēlē ar "Bausku". Šeit gan der atcerēties, ka pēc sezonas atsākšanās kurzemnieki viesojās Bauskā, pārvedot tieši nulli punktu par zaudējumu ar 4:5. Pagājušajā nedēļā Talsu komandai bija divas diametrāli pretējas spēles - pēc 10:0 uzvaras Liepājā sekoja 3:9 sagrāve Cēsīs, lai gan pirmajā periodā Talsu komanda bija vadībā ar 2:0, bet pēc diviem periodiem uz tablo bija neizšķirts. Cēsīs neviens no florbolistiem netika pie vairāk kā viena rezultativitātes punkta. Neskatoties uz mazo rezultativitāti, astoto cīņu pēc kārtas punktus nopelnīja gan Artis Raitums, gan Andrejs Šķerbergs. Garās sērijas abiem sākās tieši spēlē savās mājās pret valsts titula sargātājiem.

Cīņa Talsos tika aizvadīta pirms mazāk nekā mēneša, bet trīs dienas pēc talsenieku neveiksmes Bauskā. Vienība bija izdarījusi pareizos secinājumus, mačā pret Lielvārdes komandu trešā perioda vidū panākot vadību ar 5:2. Spēles beigās viesi divas reizes pietuvojās viena precīza metiena attālumā, taču "Talsu NSS/Krauzers" prata nosargāt uzvaru ar 6:5. Uzvarētājiem tajā spēlē ar trim piespēlēm atzīmējās Valters Kalnietis, bet labākā spēlētāja balva tika Marisam Bergmanim, kuram divi vārtu guvumi. Tikmēr Lielvārdes vienībā rezultatīvākais spēlētājs ar vārtu guvumu un divām piespēlēm bija Rūdis Žukelis, kuram arī MVP balva.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu