Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis

"Lielvārde/Fat Pipe" pēdējā periodā piekāpjas ulbrokiešiem

Lielvārdes novada Sporta centrā notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā "Lielvārde/Fat Pipe" uzņēma komandu "Apelsīns/Oxdog Ulbroka". Sīvā cīņā ar 5:3 uzvarēja ulbrokieši, revanšējoties lielvārdiešiem par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Divus vārtus Lielvārdes komandas labā guva Niks Blumfelds, bet par labāko spēlētāju tika atzīts Juris Sandis Jēgers.

Ulbrokas komanda šodien viesojās pie komandas "Lielvārde/Fat Pipe", kam pirmā apļa spēlē savā laukumā zaudēja ar 2:6. Atbildes spēles rezultātu 10. minūtē atklāja lielvārdietis Niks Blumfelds (1:0), bet 13. minūtē ulbrokietis Kārlis Jānis Petrovskis realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu – 1:1. Uzreiz pēc tam Blumfelds meta bumbiņu no savas laukuma puses un vadībā jau atkal bija Lielvārdes komanda – 2:1, tā noslēdzās pirmais periods. Arī pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars (3:2) bija laukuma saimniekiem, bet pēdējā periodā veiksme bija Ulbrokas komandas pusē, kas svinēja uzvaru ar 5:3.

Uzvarētāju rindās labākā spēlētāja balvu saņēma Rolands Kovaļevskis, kura kontā 4 (1+3) punkti, viņa komandas biedram Danielam Jānim Anim 4 (4+1) punkti. Par labāko spēlētāju Lielvārdes komandā tika atzīts Juris Sandis Jēgers, kurš izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem, divi goli Nikam Blumfeldam.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)