Ceturtdiena, 2021. gada 01. jūlijs

31. jūlijā notiks "Ikšķiles MTB velobrauciens 2021"

Mēnesis palicis līdz ikgadējām un tradicionālajām kalnu riteņbraukšanas sacensībām "Ikšķiles MTB velobrauciens 2021", kas 31. jūlijā norisināsies dabas parka "Zilie kalni" teritorijā. Starts un finišs ierastajām trim garākajām distancēm (ģimeņu, pusmaratona un maratona) paredzēts Zilo kalnu slēpošanas trases starta laukumā. 2011. gadā aizsāktais velobrauciens šogad notiks jau desmito reizi.

Sacensības noritēs atbilstoši valstī noteiktajiem vīrusa Covid-19 ierobežojošajiem noteikumiem konkrētā sacensību laika periodā. Pasākuma apmeklētāju/sportistu limiti, kā arī kustības ierobežojumi sacensību centrā, starta laiki un citi saistošie noteikumi var tik precizēti, tuvojoties sacensību dienai, tāpēc jau šobrīd velomīļotāji var pieteikties sev ierastai Maratona distancei, kurā 16 km aplis būs jābrauc trīs reizes, kopumā veicot 48 km. Pusmaratona distances dalībniekiem būs jābrauc divi apļi, veicot 32 km. “Ģimenes” distances dalībniekiem paredzēti 12 km (viens aplis).

Dalībnieku un pavadošo cilvēku ievērībai!

  • Lai izņemtu starta numurus, katras distances dalībniekiem sacensību centrā jāierodas atbilstoši dienas kārtībā noteiktajiem laikiem. Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts vai tā izslimošanas apliecība.
  • Šobrīd dalībnieku skaits visās distancēs ir ierobežots: "Maratona" distancē – 135 dalībnieki; "Pusmaratona" distancē – 270 dalībnieki; "Ģimenes" braucienā– 135 dalībnieki.
  • Sacensībās varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri būs iepriekš reģistrējušies www.sportlat.lv mājaslapā un veikuši dalības apmaksu.

Sacensību nolikums:

https://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/nolikums

"Online" reģistrēšanās:

https://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/registracija

Dalībnieku saraksts:

https://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/saraksts

Kā parasti novada iedzīvotājiem ir izdevīgāka pieteikšanās, kur pa īpašu dalības maksu dalībnieki var pieteikties Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 un Ogrē, "Nesēdi mājās" velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26.

  • Visiem dalībniekus pavadošajiem cilvēkiem – skatītājiem pie ieejas sacensību centrā jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts vai izslimošanas apliecība.

Bez individuālās konkurences norisināsies arī komandu cīņas abās garākajās distancēs Maratonā un pusmaratonā, kur komandā var būt septiņi dalībnieki, no kuriem vērtējumā ies četri labākie. Līdz ar to arī komandas ir aicinātas komplektēt sastāvus un pieteikties velobraucienam, lai cīnītos par kausiem un sponsoru balvām.

Sacensību centrs būs atvērts un reģistrācija sāksies no plkst. 9:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā.  Plkst. 10:00 starts tiks dots "Maratona" un "Ģimenes" distancei, bet plkst. 14:00 sacensības uzsāks "Pusmaratona" distances veicēji.

Sacensības organizē biedrība "Sporta klubs SportLat" sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību. Sacensības atbalsta - veikals "ZZK", "Ezerkauliņi", "Labās balvas", biedrība "Nesēdi mājās", "Milžu taka", izklaides parks "Avārijas brigāde", sporta uzturs "SIS”,  “Constra", "Digitālā pele".

Informāciju sagatavoja: Jānis Dreiškins, sacensību organizators

Dalīties ar rakstu