Trešdiena, 2021. gada 28. aprīlis

BK "Ogre" – BK "Ventspils". Otrā pusfināla sērijas spēle

Ceturtdien, 29. aprīlī, basketbola klubs "Ogre" aizvadīs Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas otro spēli. Mača sākums pulksten 19.00, tā  tiešraide būs redzama Latvijas Basketbola savienības YouTube kanālā.

Basketbola pavasaris uzņēmis apgriezienus un jau aizvadītas pirmās abu pusfināla sēriju spēles. Nedēļas sākumā "Ogre" izbraukumā aizvadīja sērijas pirmo spēli, kurā pārspēja Ventspils komandu ar rezultātu 93:83. Jau no spēles pirmajām minūtēm notikumu gaitu kontrolēja ogrēnieši.

"Ogre" ar apskaužamu precizitāti izpildīja tālmetienus, pirmajā puslaikā groza raidot desmit no divpadsmit metieniem. Jau pēc pirmās ceturtdaļas "Ogrei" astoņpadsmit punktu pārsvars. Līdz puslaika beigām to izdevās palielināt vēl par sešiem punktiem un pārtraukumā "Ogre" varēja doties ar komfortablu 24 punktu pārsvaru.

Arī pēc lielā pārtraukuma "Ogre" dominēja laukumā, savu pārsvaru palielinot vēl par desmit punktiem. Atlikušajā spēles laikā, mājinieki izmantoja viesu atslābumu un rezultāta starpību pamazām sāka deldēt. Trešās ceturtdaļās vidū, pēc sadursmes ar Andreju Šeļakovu, savainojumā iedzīvojās Rinalds Sirsniņš.

Pēc Sirsniņa piespiedu maiņas "Ogres" organizētais uzbrukums nedaudz pajuka, tam sekoja arī kļūdas aizsardzībā. "Ventspils" centās glābt situāciju un ceturtās ceturtdaļās vidū sāka likties, ka tas varētu arī izdoties. Ogrēniešu tālmetieni vairs nesasniedza mērķi tik regulāri, kā spēles sākumā, turpretī "Ventspils" trāpīja vairākus tālmetienus pēc kārtas. Tomēr spēlēs sākumā iekrātais handikaps izrādījās pārāk lieks, un tuvāk par desmit punktiem mājinieki nespēja pietuvoties.

"Ogres" rindās ar 100% precizitāti izcēlās Sirsniņš. Rinaldam Sirsniņam pieci precīzi tālmetieni piecos mēģinājumos un 19 punktu. Rihardam Kuksikam 17 punkti un 7 atlēkušas bumbas, bet ar desmit punktiem palīdzēja Lauris Mizis.

"Ventspils" rindās rezultatīva spēle abiem garajiem spēlētājiem. Kriss Kofijs guva 18 punktus un izcīnīja 8 bumbas, bet Andrejam Šeļakovam 14 punkti un 9 atlēkušās bumbas.

Sērijas otrā spēle notiks ceturtdien, 29. aprīlī, Ogrē. Tās sākums pulksten 19.00 un tiešraide būs skatāma LBS YouTube kontā. Valstī noteikto ierobežojumu dēļ spēles tiek aizvadītas bez skatītāju klātbūtnes.

Informāciju sagatavoja: BK "Ogre"

Dalīties ar rakstu