osports__sporta-klubi__busidojo-logo

Busidojo aicina visus uz Aikido un Brīvās cīņas nodarbībām Rīgā, ikšķilē un Ogrē! Piesakieties paši vai piesakiet savus bērnus Aikido un Brīvās cīņas grupās. Pie mums var trenēties gan jauns, gan vecs, neatkarīgi no fiziskās formas un sagatavotības. Aikido un Brīvās cīņas nodarbības būs noderīgas visiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, atbrīvoties no stresa un vienkārši labi pavadīt laiku.

Mūsu instruktoriem ir liela pieredze darbā ar pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem. Savas zināšanas mēs regulāri pilnveidojam apmeklējot dažādus ar mūsu specifiku saistītus seminārus.

Aikido nodarbības vada sertificēts Aikido treneris Kaspars Timma (16 gadu nepārtraukta apmācības pieredze, Pedagoģiskās Izglītības sertifikāts, Augstākā izglītība psiholoģijā, augsta profesionalitāte un atbildīgums.) Trenera pieredze Aikido kopš 2001. gada, 2015. gadā iegūts C kategorijas trenera sertifikāts.

Aikido ir japāņu cīņas māksla, kuru pagājušā gadsimta sākumā uz dažādu seno cīņas veidu bāzes izveidoja O’Sensejs Morihejs Uesiba (1883. – 1969.), ar mērķi radīt cīņu, kurā nebūtu uzvarētāju vai zaudētāju, kura būtu vērsta uz sadarbību, nevis agresiju – tā izkopj pretinieka paša spēka un enerģijas izmantošanu tā kontrolei. Vārdu Aikido veido trīs japāņu rakstu zīmes: Ai – “harmonija, mīlestība”, Ki – “spēks, enerģija” un Do – “ceļš”.

Brīvās cīņas nodarbības vada instruktors Agris Baranovskis. Viņs labprāt sniegs savu personīgo pieredzi bērniem un jauniešiem veselīga dzīves veida attīstīšanā. Daudzgadēja pieredze Grieķu-Romiešu cīņas sportā, Taekwondo pamatelementu apguvē un tuvcīņas pašaizsardzības prasmes apguvē.

Sports un sasniegumi

Sporta veids
Aikido, brīva cīņa

Kontakti

Tel. numurs
Tīmekļa vietne
Social Info