Reklāmas iespējas

osports.lv ir dinamiska vietne, kas piesaista lielu apmeklētāju skaitu sporta entuziastu no visām Latvijas pilsētām un reģioniem. Mēs piedāvājam dažādas iespējas reklamēt jūsu produktus vai pakalpojumus mūsu platformā, sasniedzot plašu sporta mīļotāju auditoriju.

Mūsu statistika:

  • Mūsu vietni apmeklē vairāk nekā 600 lietotāji nedēļā.
  • Mēs nodrošinām regulāru sporta ziņu un informācijas publicēšanu, kas padara mūsu vietni par uzticamu avotu sporta jomā.

Reklāmas iespējas:

  1. Banneri un reklāmas baneru zonās: Mēs piedāvājam dažādas reklāmas vietnes mūsu vietnes sākumlapā un citās nozīmīgās sadaļās. Jūs varat izvēlēties reklāmas izmēru un atrašanās vietu, lai pielāgotu to jūsu reklāmas vajadzībām.
  2. Sponsorēti raksti: Jūs varat publicēt satura rakstus, kas reklamēs jūsu produktus vai pakalpojumus mūsu vietnē. Šie raksti tiks izvietoti mūsu ziņu sadaļā un būs redzami mūsu lasītājiem.
  3. Sociālo tīklu reklāma: Mēs piedāvājam sadarbību arī sociālajos tīklos, lai palielinātu jūsu reklāmas efektivitāti un sasniedzamību.

Cenrādis (piemēroti Latvijas tirgum):

  • Banneri: Sākot no 50 EUR mēnesī atkarībā no izmēra un atrašanās vietas.
  • Sponsorēti raksti: Sākot no 50 EUR par rakstu.
  • Sociālo tīklu reklāma: Cenas pēc individuāla piedāvājuma.

Mēs esam elastīgi un gatavi pielāgot reklāmas iespējas jūsu konkrētajiem mērķiem un budžetam. Ja jūs vēlaties sākt reklamēt savus produktus vai pakalpojumus osports.lv, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu detalizētu piedāvājumu un uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt jūsu uzņēmējdarbībai sasniegt lielāku sporta auditoriju Ogres novadā.