Par Osportu

Mērķi

  • Apvienot informācijas plūsmu par sportu Ogrē vienā vietā
  • Izveidot un papildināt datu bāzi ar Ogres čempionātu rezultātiem
  • Palīdzēt sportistiem, treneriem un organizatoriem sasniegt labākus rezultātus viņu darbā
  • Izveidot vietu komunikācijai priekš treneriem, bērnu vecākiem, sportistiem un visiem tiem, kas ir saistīti ar sportu vai par to interesējas

Vēsture

Ideja par portālu www.osports.lv dzima brāļiem Emīlam un Jānim Latkovskiem – Ogres novada telpu futbola čempionāta dalībniekiem.

2009. gada nogalē, sākoties telpu futbola čempionātam, ik pa laikam internetā izvietojām video un foto materiālus no spēlēm. Sākotnēji bildes un video izvietojām vienkārši komentāros pie rakstiem citos Ogres portālos. Redzējām, ka materiāli gūst cilvēku atsaucību un nolēmām, kāpēc gan neizveidot atsevišķu portālu, kurā video un bildes papildināt ar īsiem spēļu aprakstiem un statistiku. Pievienojām arī citus sporta veidus. Mūsu mērķis bija atspoguļot sporta aktivitātes Ogres novadā un tā tuvākajā apkaimē. Gribējām sportošanu sportistiem un līdzi jušanu līdzjutējiem padarīt vēl aizraujošāku un emocijām krāšņāku. www.osports.lv ar laiku kļuva par neatņemamu papildinājumu sporta dzīvei Ogres novadā, taču mums palika arvien sarežģītāk apvienot studijas, darbu, futbolu un braukāšanu maršrutā Rīga-Ogre-Rīga, kā rezultātā attālinājāmies no sporta dzīves Ogrē. Īstajā laikā mani uzrunāja vēl kāds Ogres sporta entuziasts – Intars Sniedze. Viņš bija gatavs pārņemt iesākto un attīstīt www.osports.lv. Jutu, ka viņam piemīt tā nepieciešamā mīlestība pret sportu un entuziasms, lai turpinātu iesākto. Es biju priecīgs Intaram nodot šo portālu. Tagad, redzot, ka osports vēl joprojām aktīvi darbojas un kļuvis jau daudz lielāks un nopietnāks, saprotu, ka neesmu kļūdījies. Ceru, ka osporta izveidošana ir palīdzējusi popularizēt sportisku un veselīgu dzīvesveidu mūsu novadā, mūsu valstī.

Emīls Latkovskis

Aktīvi sportojot un interesējoties par sporta notikumiem Ogrē pamanīju, ka Emīls Latkovskis izsludina osports.lv (atdošanu). Radās ideja, satikties un aprunāties, kas nepieciešams, lai turpinātu šo iesākto darbu. Ogrei ir nepieciešamība pēc sporta portāla, kurš atspoguļo sporta notikumus un tajos izcīnītos rezultātus nedaudz smalkāk nekā uz to brīdi to darīja citi Ogres interneta portāli. Ideja bija par portālu, kas apvieno visus sportistus ( vienalga vai viņš spēlē futbolu, basketbolu vai skrien, orientējas vai savādāk sporto), atspoguļo konkrēta sportista rezultātus, lai šie rezultāti jebkurā brīdī būtu pieejami un galvenais, lai tie nepazustu.

Intars Sniedze