“Ogre United” sāpīgs zaudējums Mārupē

Latvijas čempionāta futbolā 1. līgas turnīra kārtējo spēli aizvadīja “Ogre United”, kas viesojās pie “Mārupes SC”. Ielaižot vārtus kompensācijas laikā, ogrēnieši šajā mačā palika bez punktiem – 2:3 (0:1).

Mārupieši vadībā izvirzījās 24. minūtē pēc Kristiāna Korsaka precīza sitiena – 0:1. Ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais puslaiks. Otrā puslaika sākumā laukumā devās ogrēniešu leģionārs Pjērs Bastāns Gomess, bet spēlē viņš piedalījās ļoti neilgi, jo jau 57. minūtē nopelnīja sarkano kartīti. Neilgi pirms tam abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms mājinieks Gatis Štrauss ievirzīja bumbu pats savos vārtos (1:1), bet pēc pāris minūtēm Rinalds Sadoovņikovs atkal vadībā izvirzīja mājiniekus – 2:1. 80. minūtē vēlreiz uzgavilēt varēja Ogres futbolisti, jo ar vārtu guvumu izcēlās Krists Kristers Gulbis, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Tomēr izcīnīt kaut punktu mazākumā spēlējošajiem ogrēniešiem neizdevās, jo kompensācijas laika 2. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Kristiāns Korsaks, nodrošinot “Mārupes SC” uzvaru ar 3:2.

Nākamā “Ogre United” spēle pēc divām nedēļām un atkal izbraukumā – 21.jūlijā pret Rēzeknes komandu.