“Ogre United” nospēlē neizšķirti ar “FK Smiltene/BJSS”

Vēl vienu punktu Latvijas čempionāta futbolā vīriešu 1. līgas turnīra tabulā ierakstījusi komanda “Ogre United”, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti ar “FK Smiltene/BJSS” – 2:2 (2:2). Vārtus Ogres komandas labā guva Daniels Saliņš un Kārlis Līcis.

Spēles sākumā iniciatīvu centās uzņemties smiltenieši, bet rezultātu jau ar pirmo sitienu atklāja ogrēnieši. 11. minūtē ar patālu, bet ļoti spēcīgu un precīzu metieni izcēlās Daniels Saliņš – 1:0. Jau nākamajā uzbrukumā ar vārtu guvumu atbildēja smiltenietis Klāvs Grosbergs – 1:1. 18. minūtē skaists gols padevās ogrēnietim Kārlim Līcim, kurš, atrazdamies ar muguru pret viesu vārtiem, sita “šķērītē” – 2:1. 40. minūtē “FK Smiltene/BJSS” vēlreiz atjaunoja neizšķirtu – 2:2. Vārtu guvums Artūra Bērziņa kontā. Otrajā puslaikā vārti vairs netika fiksēti, mačs tā arī noslēdzās – 2:2.

Līgas debitante “Ogre United” desmit spēlēs guvusi divas uzvaras, četras reizes cīnījusies neizšķirti, kā arī piedzīvojusi četrus zaudējumus. Ogrēnieši ar desmit punktiem turnīra tabulā ieņem 10. vietu.

Izmantotie avoti: Latvijas Futbola federācija.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *