“Lielvārde/Fat Pipe” viesos pārspēj “Rubeni” un kļūst par līderi

Par Latvijas un Igaunijas vīriešu līgas līderi kļuvusi “Lielvārde/Fat Pipe”, kas vakar Kocēnu sporta namā ar 6:5 pieveica “Rubeni”. Uzvarētāju labā pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Didzis Nemme, Oskars Tūtāns un Kārlis Degins.

Spēli Kocēnos labāk sāka mājinieki, kas pirmā perioda laikā pēc Matīsa Celma un Māra Parta precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā trešdaļā situācija uz rezultātu tablo mainījās, jo lielvārdieši guva piecus vārtus (Armands Savins, Anrijs Pavlovs, Kārlis Degins, Renārs Hugo Bļass un Didzis Nemme), kamēr vienīgo golu “Rubenes” labā iemeta Matīss Celms – 5:3. Pēdējā periodā Matīss Celms iemeta vēl divus vārtus, tomēr Oskara Tūtāna gols ļāva viesiem nosargāt uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru. “Lielvārde/Fat Pipe” varēja svinēt panākumu ar 6:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma pirmo vārtu autors Armands Savins. Rezultatīvākie viņa komandā ar 2 (1+1) punktiem katram bija Didzis Nemme, Oskars Tūtāns un Kārlis Degins. Par labāko starp kocēniešiem Matīsu Celmu, kurš izcēlās ar četriem goliem. Divas rezultatīvas piespēles Ingara Matisona kontā. Pēc šīs uzvaras “Lielvārde/Fat Pipe” ar desmit punktiem pakāpās uz turnīra tabulas pirmo vietu, bet Kocēnu “Rubenei” joprojām deviņi punkti un tagad vairs tikai vicelīderes gods.

“Rubene” – “Lielvārde/Fat Pipe” – 5:6 (2:0, 1:5, 2:1)

Metienu attiecība:

17:17 (8:2; 5:10; 4:5)

Rezultatīvākie:

“Rubene” – Matīss Celms 4(4+0), Ingars Matisons 2 (0+2), Māris Pārts 1 (1+0), Dāvis Zēmelis 1 (0+1), Gustavs Siliņš 1 (0+1), Juris Zilberts 1 (0+1).

“Lielvārde/Fat Pipe” – Didzis Nemme 2 (1+1), Oskars Tūtāns 2 (1+1), Kārlis Degins 2 (1+1), Anrijs Pavlovs 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Renārs Hugo Bļass 1 (1+0), Jānis Jāzeps Grizāns 1 (0+1), Matīss Pēteris Polis 1 (0+1).

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *