Šovakar Lāčplēšu cīņa florbolā – lielvārdieši viesosies pie valmieriešiem

Trīs spēles šodien tiks aizvadītas Latvijas-Igaunijas apvienotajā florbola līgā. Viena no tām norisināsies Valmieras Olimpiskajā centrā, kur pašreizējā valsts čempionvienība “Lielvārde/Fat Pipe” viesosies pie vicečempiones “FBK Valmiera/Betsafe”.

“FBK Valmiera/Betsafe” – “Lielvārde/Fat Pipe” (pulksten 19.00 Valmierā un TV4)

Valmierā savā starpā tiksies divas pērnās sezonas vadošās komandas Latvijas čempionātā. Komandām šī būs jau trešā nūju krustošana šosezon. Sezonas atklāšanas spēlē Lielvārdes komanda nosargāja minimālu uzvaru ELVI līgas spēlē. Turpretim Latvijas-Igaunijas apvienotajā turnīrā turpat Lielvārdē pie panākuma ar rezultātu 4:3 papildlaikā tika valmierieši, kuri pašlaik iekļuvuši pamatīgā neveiksmju joslā un šo spēli varētu izmantot kā iespēju pagriezt sezonu sev vēlamajā gultnē. Šī turnīra savstarpējā spēlē Lielvārdē uzvaras vārtus guva Patriks Brieže, kurš pēdējā laikā darbojies gana rezultatīvi. Šajā turnīrā komandas rezultatīvākais florbolists gan ir Pāvels Semjonovs, kurš visus piecus punktus iekrājis ar rezultatīvām piespēlēm. Ričards Eglītis ticis pie 4 (3+1) punktiem, bet Matīsam Salmiņam pašlaik ir 3 (0+3) punkti. Tabulā valmierieši ar četriem punktiem trijās spēlēs pašlaik ieņem ceturto pozīciju, balansējot uz “play-off” zonas robežas.

Daudz labāk gan nav klājies arī Lielvārdes spēlētājiem, kas bez zaudējuma papildlaikā Valmieras komandai vēl ar minimālu 3:4 mājās zaudēja cēsniekiem, līdz šim vienīgo uzvaru pārvedot no Igaunijas, kad Tallinā divu valstu čempionu duelī ar 6:3 tika pieveikta vietējā “Sparta”. Armands Savins ar 5 (3+2) punktiem ir kluba rezultatīvākais spēlētājs turnīrā, kamēr Kārlis Stukāns savācis 4 (0+4) punktus. Nevienam citam nav izdevies tikt pie vairāk nekā diviem punktiem. Pašlaik šajā turnīrā vēl nevienu spēli nav aizvadījuši brāļi Maikls un Markuss Nazarovi.

Spēles sākums Valmieras Olimpiskajā centrā šovakar pulksten 19.00 un mača video tiešraide tiks nodrošināta kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.

Izmantotie avoti: SportaCentrs.com.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *