Pašvaldības vadība pateicas Lielvārdes florbolistiem par augstajiem sasniegumiem

27. aprīļa vakarā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis tikās ar Lielvārdes florbola komandu “Lielvārde/Fat Pipe”, lai pateiktos šai komandai par augstiem sasniegumiem sportā. Lielvārdes florbolistu komanda pēc četru gadu pārtraukuma atkal atgriezusies florbola uzvarētāju galvgalī, sīvā cīņā pieveicot Valmieras komandu, kas vairākas sezonas bija līderos.

Tiekoties ar pašvaldības vadību, Lielvārdes florbolistiem bija iespēja ieskatīties Ogres Valsts ģimnāzijas jaunbūves telpās, tostarp topošajā sporta manēžā, kas pēc nodošanas ekspluatācijā būs pieejama ne tikai ģimnāzijas audzēkņiem, bet visa novada sportistiem. E. Helmanis pateicās Lielvārdes florbola komandas sportistiem, trenerim, kā arī Lielvārdes Sporta centra vadībai par darbu, kas ieguldīts, lai sasniegtu augstus rezultātus, un vēlēja veiksmi arī turpmāk.

Sportistus uzrunāja arī Ogres novada pašvaldības domes deputāte, Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga un domes deputāts, SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs, kurš ir īpaši gandarīts par savas dzimtās pilsētas – Lielvārdes – jauniešu sportisko garu un panākumiem. Katrs florbola komandas dalībnieks saņēma simbolisku dāvanu – polo kreklu ar Ogres novada un Lielvārdes florbola komandas logo. Savukārt Lielvārdes Sporta centra direktors Ainars Puķītis pateicās Ogres novada pašvaldības domei par sporta jomas atbalstu novadā un arī pasniedza dāvanu – stikla statuju, ko rotā četras zvaigznes, kas simbolizē florbola komandas četras lielās uzvaras, iegūstot čempiona titulu.

Pēc iepazīšanās ar Ogres Valsts ģimnāzijas jaunbūvi, kurā būvdarbi ir iegājuši finiša taisnē, visi tikšanās dalībnieki devās uz Ogres 1. vidusskolas sporta halli, kur norisinājās basketbola spēle starp Ogres un Ventspils basketbola komandām – lai, protams, atbalstītu savējos, Ogres komandu. Pirms spēles domes priekšsēdētājs E. Helmanis katram Lielvārdes florbola komandas dalībniekam pasniedza Ogres novada pašvaldības Pateicības rakstus par augstiem sasniegumiem florbolā un par Ogres novada vārda popularizēšanu.

Izmantotie avoti: OgreNet, Ogres novads.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *