Piešķirts finansējums motokrosa sacensībām Ķegumā

12. martā pēc Izglītības un zinātnes ministrijas ierosinājuma Ministru kabinets / Government of Latvia lēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt finansējumu MXGP Pasaules un Eiropas čempionāta motokrosā devītā posma organizēšanai un licences iegādei – 395 000 eiro apmērā. norisināsies 2024. gada 8. un 9. jūnijā Ķegumā, Latvijā – MXGP of Latvia.

�Latvijas Motosporta federācijas simtgadē būs lieliska iespēja mājās redzēt Latvijas vadošo motokrosa pilotu Paulu Jonasu, brāļus Jāni Mārtiņu Reišuli un Kārli Albertu Reišuli, kā arī vēl citus motosporta talantus.

“Ķegumā notiekošā Latvijas MXGP posma laikā, norisināsies arī MXGP Akadēmija jaunajiem motokrosa braucējiem. Jau desmito gadu tā ir bezmaksas iespēja, profesionālu treneru vadībā, izkopt talantus un atklāt, kas nepieciešams, lai nākotnē augstvērtīgi sacenstos pasaules čempionātā motokrosā. Eiropas čempionāta klasēs EMX 125 piedalās 13 līdz 17 gadus, bet EMX 250 no 18 līdz 21 gadu veci jaunieši. MXGP posms ir lieliska iespēja Latvijas jaunajiem motokrosa pilotiem piedalīties sacensībās kopā ar Eiropas labākajiem jauniešiem. MXGP posmā puse no startējušiem sportistiem ir jaunieši,” uzsver izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

✔️MXGP Pasaules un Eiropas čempionāta motokrosā posma organizēšana Latvijā ir jau ikgadējs un motosporta fanu iecienīts pasākums. Tā norise ir būtisks ieguldījums motosporta attīstībā, kā arī augstākā līmeņa starptautisku sacensību organizēšanā Latvijā, piesaistot vairākus tūkstošus ārvalstu dalībnieku un viesu no visas pasaules.

📸 Artis Laiviņš

Motokrosa Komisija LAMSF | Pauls Jonass | Reišulis MX | Latvijas Sporta federāciju padome

Plašāk: https://www.izm.gov.lv/…/valdiba-pieskir-finansejumu…

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *