Arī turpmākos trīs gadus MXGP posmi notiks Ķegumā

Latvijas puse pagarinājusi sadarbības līgumu ar “Infront Moto Racing” par MXGP pasaules motokrosa čempionāta posma rīkošanu Ķegumā “Zelta Zirgs” moto trasē turpmākos trīs gadus.

Ķegumā MXGP posmi tiek rīkoti kopš 2009. gada, tāpat 2014. gadā “Zelta Zirgs” trase uzņēma Nāciju kausa sacensības. Arī turpmākos trīs gadus šeit notiks pasaules prestižākās motokrosa sacīkstes.

Šī ilgtermiņa līguma oficiālā parakstīšana notika Ernē, Francijā, Nāciju motokrosa pasākuma atmosfērā. Šajā svinīgajā līguma parakstīšanas brīdī piedalījās “Infront Moto Racing” vadītājs Deivids Luongo, kuram pievienojās Starptautiskās Motociklistu federācijas (FIM/CMS) direktors Antonio Alia Portela, kā arī Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) prezidents Mārtiņš Lazdovskis un Latvijas MXGP posma organizators Kristers Serģis.

“Infront Moto Racing” izpilddirektors Deivids Luongo: “Visiem motokrosa faniem Ķegums ir kļuvis par neatņemamu MXGP kalendāra sastāvdaļu. Šī vieta ar katru gadu attīstās. Arī Latvijā ir jauna paaudze ar jauniem braucējiem no Eiropas klasēm, tāpēc Latvija viennozīmīgi ir liels tirgus un nozīmīga vieta motokrosam. Vēlos pateikties arī Mārtiņam, jo Latvijas Motosporta Federācija ļoti palīdz attiecībās ar Latvijas valdību un atbalsta sacensību norisi. Tās ir sacīkstes, kas ir iekļautas kalendārā daudzus gadus, un mēs jūtamies Latvijā gaidīti.”

FIM/CMS direktors Antonio Alia Portela: “Ķeguma atgriešanās kalendārā uz nākamajiem trīs gadiem ir apsveicama ziņa, jo Ķegums ir bijis kopā ar mums grūtos laikos. Tāpēc esam ļoti priecīgi, ka šosezon kalendārā ir iekļauts Ķegums un vēl vairāk – interese par Latviju pieaug. Jāsaka, ka tas ir pateicoties visiem Mārtiņa un Kristera pūliņiem un šis ir Ķeguma motokrosa uzplaukuma laiks.”

Runu svinīgajā pasākumā teica arī LaMSF prezidents Mārtiņš Lazdovskis: “Paldies! Mums kā mazai valstij ar nedaudz mazāk nekā diviem miljoniem cilvēku ir gods rīkot šādu pasākumu un noslēgt šo līgumu šeit Ernē šī fantastiskā pasākuma laikā. Ceru, ka atkal pienāks diena, kad Nāciju motokross atgriezīsies Latvijā. Mums ir tas gods parakstīt līgumu par MXGP čempionāta rīkošanu nākamajiem trīs gadiem, nepietiek vārdu, lai aprakstītu, cik laba ir mūsu sadarbība ar “Infront Moto Racing” un FIM. Bez viņu pūlēm un drosmes tas nebūtu iespējams. Skatoties no mūsu perspektīvas – mums ir braucēji, kuri parādās visaugstākajā līmenī, kas rosina Latvijas nākotni Nāciju motokrosā.”

Izmantotie avoti: SportaCentrs.com.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *