20. jūlijā velobrauciens pa Suntažu apkārtni

Ogres novada tūrisma informācijas centrs (TIC) organizē izzinošu velobraucienu pa Suntažu apkārtni. Pasākuma laikā būs iespēja apmeklēt vairākus tūrisma objektus: Indejānis alus brūzi, Suntažu observatoriju, Suntažu staciju un citus apkārtnes objektus.

🚴 Velobrauciens piemērots ģimenēm ar bērniem no septiņu gadu vecuma, izvērtējot bērna spējas veikt maršrutu. Dalība – bez maksas.

🥪🍶 Līdzi jāņem: velosipēds, uzkodas pusdienu pauzei, ūdens, laikapstākļiem un aktivitātei piemēroti apavi un apģērbs, kā arī labs garastāvoklis. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem bērniem līdz 16 gadu vecumam, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei. Aicinām arī pieaugušos lietot aizsargķiveres, kā arī ievērot citus ceļu satiksmes noteikumus.

🚴‍♀️ Ja Tev nav sava velosipēda vai vēlies izmēģināt ko jaunu, Tev ir iespēja paņemt nomā elektrovelosipēdu viesnīcā “Stacija Suntaži”. Sīkāka informācija un rezervēšana pa tālruni +371 29111795.

🚴‍♀️ Maršruts: apļveida, vieglas grūtības pakāpes ar kopējo garumu ~ 30 km. Maršruts vedīs pa dažādiem ceļiem ar atšķirīgu segumu: asfalts, grants, meža ceļiem, kā arī pa zaļā ceļa Rīga-Ērgļi posmu.
Velobrauciens ir lieliska iespēja aktīvi pavadīt laiku un apmeklēt vairākus tūrisma objektus viena brauciena laikā!

Velobrauciena sākums: pulksten 10.00
Noslēgums: pulksten 16.00-17.00

📍 Pieteikšanās līdz 18. jūlijam, aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/velobrauciens-suntaži
Vietu skaits ierobežots!

📞 Jautājumu gadījumā sazināties ar tūrisma organizatoru Aleksandru Čerņavski – t. 25419714, e-pasts aleksandrs.cernavskis@ogresnovads.lv

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *