Suntažu “Robiniem Hudiem” sešas Latvijas čempionāta medaļas

2024. gada marta sākumā septiņi Suntažu vidusskolas skolēni piedalījās Latvijas Loka šaušanas federācijas rīkotajās sacensībās – Latvijas Jauniešu čempionātā loka šaušanā telpās 2024, kas ir vienas no svarīgākajām iekštelpu sacensībām Latvijā. Jauno suntažnieku starti bija izcili – izcīnītas sešas dažāda kaluma medaļas.

Sacensības tika aizvadītas Olimpiskajā centrā “Ventspils”.

Puiši pārstāvēja loka šaušanas sporta klubu “Archery 4 All”, kas drīzumā uzsāks nodrošināt loka šaušanas treniņu nodarbības iekštelpās Suntažu vidusskolas sporta zālē, kā arī ārtelpās Suntažu pagastā.

Jāpiebilst, ka jaunie loka šāvēji īsā un ļoti intensīvā treniņu procesā spēja apgūt loka šaušanas sacensību noteikumus, kā arī būtiskākās iemaņas, lai pieklājīgā līmenī startētu Latvijas mēroga sacensībās un sasniegt šādus rezultātus:

🔹U13 puiši Garā loka klasē izcīnīja: 1. vietu un Latvijas čempiona titulu ieguva Artūrs Zobens, 2. vietu – Valters Ābelis, 3. vietu – Krišjānis Zviedris.

🔹U13 puiši un meitenes Neaprīkota loka klasē izcīnīja: 2. vietu – Roberts Grigorjevs, 3.vietu – Hugo Harijs Zviedris, savukārt Roberts Ābelis ierindojās ceturtajā vietā.

🔹U13 puiši Rekursīvā loka klasē izcīnīja: 3. vietu – Einārs Grava.

Piebilde no treneriem Mārtiņa un Toma: “Treniņa procesa aizvadīšana un dalība sacensībās nebūtu iespējama bez nozīmīga Suntažu vidusskolas atbalsta. Esam priecīgi par mūsu sportistu sasniegumiem un ceram uz veiksmīgu turpmāku sadarbību!”

Izmantotie avoti: Ogres novada Sporta centrs.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *