SK “Ogre” autosportisti min uz papēžiem līderiem

SK “Ogre” autosportisti veiksmīgi aizvadījuši Latvijas čempionāta autokrosa trešo posmu, kas norisinājās Pilskalnu autotrasē. Komandu ieskaitē ogrēnieši izcīnīja 2. vietu un tagad sezonas kopvērtējumā ieņem arī 2. vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no līderiem.

Mikus Neško “Xtreme bagiju” ieskaitē pārliecinoši uzvarēja visos priekšbraucienos un arī fināla braucienā. Mikus arī sezonas kopvērtējumā ir pārliecinošs līderis.

Jānis Kozlovskis JR  “Xtreme junioru” ieskaitē stabili aizvadīja priekšbraucienus, bet finālā ļoti salijušā un bedrainā trasē izcīnīja 2. vietu, kas jaunajam ogrēnietim sezonas kopvērtējumā ļāva pakāpties uz otro pozīciju.

Jēkabs Linde “Mini bagiju” ieskaitē sacensības sāka ar 2. vietu priekšbraucienā, kas viņam deva labas cerības uz augstu rezultātu, taču fināls izvērsās ne tik veiksmīgs un rezultātā finišā 7. vieta.

Māris Mardoks “Super 2000” ieskaitē, kurā ir ļoti sīva konkurence, jo piedalās visvairāk autobraucēju, aizvadīja ļoti stabilus priekšbraucienus, kas deva cerību uz labu rezultātu finālā. Bet, diemžēl, finālā ļoti salijušā trasē Mārim jau pirmajā līkumā notika sadursme ar konkurentu, kā rezultātā nolauzts priekšējais ritenis un sekoja izstāšanās.

Jānis Jakovļevs “B-6000 lielo bagiju” ieskaitē sacensībās startēja ar Jāņa Kozlovska SR leģendāro bagiju. Jānis ar katru braucienu uzrādīja ar vien pārliecinošāku sniegumu, taču vienā no startiem bija spēcīga sadursme ar konkurentu un pamatīgi kūleņi, kā rezultātā viņam no sacīkstēm nācās izstāties.

Paldies visiem līdzjūtējiem un atbalstītājiem! Tiekamies jau 27. jūlijā Vecpils autotrasē!

Informāciju sagatavoja: Jānis Kozlovskis SR,

SK “Ogre” pārstāvis

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *