Rembatē sacenšas galda tenisisti

Rembates pagasta Valentīndienas rīkotās sacensības galda tenisā pulcēja 19 dalībniekus no Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Rīgas un pašus mājiniekus. Pēc dalībnieku meistarības un vecuma kritērijiem dalībnieki sacentās divās grupās.

Pirmie cīņas uzsāka 7 B grupas spēlētāji. Bez zaudējuma uzvarētāja kausu ar dāvanu karti saņēma šo sacensību vairāku gadu uzvarētājs ogrēnietis Ivars Vistiņš, aiz sevis atstājot Mirdzu Aizsilnieci (Rembate) un ķegumieti Česlavu Salceviču.

A grupas dalībnieki vispirms sacentās trijās apakšgrupās, lai 8 labākie cīnītos par uzvarētāja godu. Pēc vairāku stundu sīvām spēlēm par uzvarētāja kausa un dāvanu kartes īpašnieku kļuva Artūrs Pokšāns (Lielvārde), 2. vietas kauss ogrēnietim Mārtiņam Juškānam, bet trešā vieta šo sacensību rīkotājam Artūram Jefremovam.

Ar sīvu cīņas sparu kopā vīru pulkā cīnījās Olga Budjko (Ogre) un Olga Mihailova (Rīga).

Sacensību noslēgumā katrs dalībnieks saņēma pārsteiguma balvu, ko sarūpēja Rembates pagasta pārvalde (pārvaldniece Liene Lazdiņa) un Ogres novada Sporta centrs (sporta organizatore Agita Kaļva). Par sacensību raitu norisi paldies sacensību dalībniekiem un to organizētājiem.

Informāciju sagatavoja Mirdza Aizsilniece

Izmantotie avoti: OgreNet, Ogres novads.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *