Rembatē norisinājās sporta svētki

Saulainā 15. jūlīja dienā Rembatē norisinājās tradicionālās Rembates sporta spēles, kurās tika aizvadītas vairākas individuālās sacensības, trīs komandu sporta spēles un noskaidrota universālākā komanda.

Šautriņu mešanā sievietēm 3. vieta Gita Vītola, 2. vieta Ance Muzikante, 1. vieta Ieva Korne, kura ar 6 metieniem sakrāja 146 punktus. Šautriņu mešanā kungiem 3. vieta Oskars Gūte, 2. vieta Gatis Butkus un 1. vietā Aigars Delvers ar 141 punktu. Bērniem 3. vieta Keitija Birkenfelde, 2. vietā Annija Alksne – Butkusa un pirmajā vietā ar 98 punktiem Luīze Eižvertiņa.

Nākamā individuālā disciplīna bija smaguma turēšana. Sievietēm 3. vieta Ritai Birkenfeldei, 2. vieta Initai Pučai un 1. vieta ar laiku 1 minūte 23 sekundes Baibai Muzikantei. Vīriešiem 3. vietu noturēja Artūrs Biķernieks, 2. vietu Dainis Eižvertiņš un 1. vietu ar laiku 2 minūtes un 1 sekunde Ainārs Skangalis. Bērniem smaguma turēšanā 3. vieta Dagnim Vincavam, 2. vieta Keitijai Birkenfeldei un ar rezultātu 2 minūtes 1.vieta Luīzei Eižvertiņai.

Bija vēl divas precizitātes disciplīnas – trāpi mērķī – 3. vieta Amandai Vītoliņai, 2. vieta Rodrigo Ernestam un 1. vieta Amēlijai Losai. Trāpi ar maisiņu, kur top rezultātu sasniedza 4 dalībnieki – Amanda Vītoliņa, Patriks Bašans, Rendija Cviguna un Renāte Torstere.

Starp futbola fināliem uz futbola laukuma norisinājās “planka” jeb balsts uz apakšdelmiem turēšanas sacensības. Vīriešiem 3. vieta Artūram Kurpniekam, 2. vieta Andrim Žvaginam un 1. vietā ar rezultātu 7 minūtes 30 sekundes Sergejam Cvigunam. Viņam konkurenci sagādāja bērnu kategorijas puisis Edžus Ciematnieks ar 7 minūtes 25 sekundes. Dāmām 3. vieta Diāna Torstere, 2. vieta Olita Cviguna un 1. vieta Gita Vītola. Meitenēm 3. vieta Nikolai, 2. vieta Luīzei Eižvertiņai un 1. vieta Rendijai Cvigunai.
Uz basketbola laukumiem tika noskaidroti arī precīzākie soda metiena izpildītāji – vīriešiem 3. vieta Romāns Aleksejevs, 2. vieta Agris Pikšens, 1. vieta Daniels Korovkins. Dāmām 3. vieta Luīzei Eižvertiņai, 2. vieta Danielai Šlusarekai un 1. vieta Jeļizavetai Beketovai.

Komandu sporta veidu sadalījums :

Ielu basketbolā (5 komandas)

  1. LEO
  2. Beķeri Čh, Čh
  3. Amatieri

Futbolā (6 komandas)

  1. Amatieri
  2. Pūtēji
  3. LEO

Jāuzteic jaunie futbolisti no Jumpravas, kas vēlējās stāties pretim pieaugušajiem futbolistiem un Ķeguma futbolisti, kas startēja zem nosaukuma Skonto.

Volejbolā (14 komandas)

Un vairākas no tām bija ar abām dāmām vai mix sastāviem, bet spēcīgie šoreiz:

  1. “Latvieši” (Mārtiņš Bite, Kristaps Skudra)
  2. “Leo” (Rinalds Vaiders, Ervīns Torsters)
  3. “Tūristi” (Renārs Hugo Bļass, Dāvis Eglītis)

Saskaitot labākos rezultātus komandu sporta veidos kopvērtējumā 3. vieta “Pūtēji”, 2. vieta “Amatieri”, bet par Rembates sporta svētku uzvarētājiem kļuva komanda “LEO” (Aigars Delvers, Dainis Eižvertiņš, Rinalds Vaiders, Ervīns Torsters, Vladislavs Kozlovskis, Lūkass Eižvertiņš, Edgars Šlusareks).

Labs pasākums var izdoties tikai ar labu komandu, milzīgs paldies, Agrim Pikšenam, Gailīšu ģimenei, Airitai, Ritai, Initai, Mārtiņam, Ivanam, Aigaram, ukraiņu meitenēm par gardo zupu, Romānam, Edgaram, Agrim, Bruno.

Liels paldies par atbalstu: Ogres sporta centram, “Vētras 2”, “Zarumi”, “Rembates šokolade”, “Rubeņi”, “Atvars R”, “Burtnieks A”, “Fazer Latvija”, “Oškrogs”, “Liepukrogs”, Rolandam Milleram, gaļas nams “Ādaži”, “Jogitas pasākumi’.

Autors: Agita Gailīte, Rembates tautas nama vadītāja.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *