Pludmales volejbolu Ogrē spēlē daudzi

Volejbola klubs “Ķirzaka” darbojas jau sesto gadu. Šobrīd tā sastāvā spēles māku apgūst, trenējas un aktīvi sporto 140 bērnu un 30 pieaugušo. Dažādas sportiskās aktivitātes klubā notiek visa gada garumā.

Kluba “Ķirzaka” vecākais treneris Artūrs Mangulis ir viens no speciālistu korpusa, kas ikdienā nodarbojas ar volejbolistu spēles prasmes uzlabošanu. Viņš stāsta, ka vairums treniņu notiek Ogres hallē uz cietā seguma. Nodarbības ziemā norisinās Ogres, Tīnūžu un Ogresgala sporta hallēs, bet dažkārt kluba dalībnieki brauc pilnveidot meistarību uz Rīgas pludmales sporta klubu “Beach Arena”. Daļa “Ķirzakas” audzēkņu trenējas ne tikai Ogrē, bet arī Ķegumā un Lielvārdē. Ar viņiem strādā Emīls Mangulis, bet vēl spēles apgūšanas procesā palīdz Jānis Grīnbergs un Guntars Armītis, kā arī daži jaunie speciālisti. Pavisam klubā šobrīd darbojas septiņi treneri.

Jau 15. augustā Sporta centra smilšu laukumos pulksten 10 notiks Atvērto durvju diena. Savukārt, sākot ar septembri, vecāki var vest reģistrēt savus bērnus nodarbībām jebkurā vecumā no 1. līdz 12. klasei. Pieteikties var arī pieaugušie.

Vasara dažādu notikumu pilna

“Šogad siltajā gadalaikā norisinās daudz volejbola pasākumu,” teic Artūrs Mangulis. «Vasara ir arī intensīvs nometņu laiks. Rīkojām dažādas nometnes Ogresgalā, Alūksnē un Latgalē. Augusta sākumā Ogres stadionā norisinājās Latvijas čempionāts U16 un U18 vecuma grupās. Pilsētas svētkos 18.–20. augustā pie Kultūras centra tiks uzbērts pludmales volejbola laukums. Tur divas dienas notiks Ogres novada jauniešu čempionāta finālspēles, bet svētdien, 20. augustā, norisināsies Ģimeņu turnīrs. Savukārt 1.–3. septembrī Ogres stadionā notiks pludmales volejbola festivāls “Ķirzaka 2023”. Tajā startēs pieaugušie – divu dienu garumā sacentīsies dāmas, vīri un jauktās komandas, bet festivāla noslēguma dienā tiks izcīnīts “Rudens kauss” jauniešu komandām. Visa festivāla laikā skanēs mūzika un notiks dažādi aizraujoši pasākumi.”

Attēlā (pludmales volejbolisti): Latvijas čempionātā pludmales volejbolā U16 zēniem ar labiem panākumiem startē Artūrs Žodžiks un Renārs Augusts

Izmantotie avoti: OgreNet.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *