Ogresgalā aizvadītas Ogres novada Jauniešu sporta spēles

20. maijā Ogresgalā, hipodroma teritorijā un pie Ogresgala pamatskolas, notika Ogres novada Jauniešu sporta spēles, kurās piedalījās 15 jauniešu komandas (7. – 12. klase) no Ogres, Lielvārdes, Ogresgala, Lēdmanes, Madlienas, Suntažiem un Ķeipenes.

Ogres novada Jauniešu sporta spēles atbalstīja vairākas organizācijas, iestādes un biedrības, kuras jauniešiem bija sagatavojušas komandas stafetes un individuālas aktivitātes: biedrība “Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem”, Zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons, biedrība “Talantu Kalve”, biedrība “Mellene”, Pārvaldes Jaunatnes komanda, Ogres novada Jauniešu dome, Ogres novada Sporta centrs, biedrība “Visa Veida Kustība”, Ogresgala 5. skautu un gaidu vienība, Ogres 29. skautu un gaidu vienība, Ogres novada pašvaldības policija, biedrības TEPAT un KOPĀ.

Ogres novada Jauniešu sporta spēļu mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, bērnu un jauniešu veselības nostiprināšanu un veselīga dzīvesveida veicināšanu jauniešu vidū, Ogres novada sporta bāžu un aktīvās atpūtas iespēju iepazīšanu.

Sporta spēles organizēja Ogres novada Izglītības pārvalde.

Izmantotie avoti: Ogres novads.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *