Ogres tramplīnlēcēja izcīna bronzu starptautiskās sacensībās

Ogres tramplīnlēcēja Aelita Krasiļščikova kopā ar savu treneri Margaritu Sokolovu nesen atgriezās no Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) organizētās treniņnometnes tramplīnlēkšanā Rumānijā, kuras noslēgumā bija arī iespēja pārbaudīt savus spēkus un varēšanu FIS sacensībās “New Star Trophy”.  Ogrēniete šajās sacensībās izcīnīja bronzas godalgu.

Piecas dienas ilgušajā nometnē un sacensībās piedalījās sportisti un treneri no sešām valstīm. Jāatzīst, ka līdz ideālajam rezultātam vēl ceļš ir ejams, taču šādas nometnes ļoti sekmē sportistu attīstību ar regulāriem treniņiem uz sportista vajadzībām un spējām atbilstošas jaudas tramplīna.

Aelita trenējās un sacensībās startēja no 70 metru jaudas tramplīnu. Deviņu sportistu konkurencē viņa spēja izcīnīt vietu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Jaunā sportiste pārstāv Ogres ziemeļu divcīņas klubu OZDK. Aelitas piedalīšanās treniņnometnē Rumānijā bija iespējama pateicoties Ogres novada pašvaldības un Latvijas Slēpošanas federācijas atbalstam. Tagad sportiste ar treneri turpinās trenēties un gatavosies ziemas sezonai.

Informāciju sagatavoja Margarita Sokolova,

ziemeļu divcīņas trenere

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *