Ogres NSC audzēkņiem sešas medaļas Latvijas čempionātā

🏆 No 29. līdz 31. maijam Limbažos norisinājās Latvijas junioru un jauniešu čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā teicamus panākumus guva Ogres novada sporta centra audzēkņi, kopumā izcīnot sešas godalgas.

🌟 Īpaši jāizceļ Elizabete Hilde Krūmiņa, kura čempionātā izcīnīja četras medaļas:

🥈 2. vieta K-1 500 m

🥈 2. vieta K-2 500 m

🥉 3. vieta K-2 1000 m

🥉 3. vieta K-2 200 m

👏 Divas bronzas medaļas izcīnīja Edvards Jānis Tirzmalis un Dereks Dmitrijevs:

🥉 3. vieta K-2 1000 m

🥉 3. vieta K-2 200 m

💪 Atzinīgi vērtējami arī individuālie starti K-1 distancēs:

🔹 Markusam Jānim Vāverem – augstākā vieta 8. vieta K-1 1000m distancē.

🔹 Derekam Dmitrijevam – augstākā vieta 7. vieta K-1 500 m distancē.

🔹 Valteram Lavrinovičam – augstākā vieta 10.vieta K-1 500 m distancē.

Līdzās medaļniekiem veiksmīgus startus aizvadīja arī citi Ogres NSC audzēkņi, sasniedzot personiskos rekordus un apliecinot augstu sagatavotības līmeni.

Izmantotie avoti: Ogres novada Sporta centrs.

Komentē pirmais

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *