Ogres kluba “bernukarate.lv” labi rezultāti turnīros Saulkrastos un Salaspilī

Ogres bērnu klubs “KARATĒ SEN-E” maina savu nosaukumu. Turpmāk klubs pasākumos piedalīsies ar nosaukumu Ogres klubs “bernukarate.lv”.

Pēc vasaras karatē nometnes kluba sportisti ir aktīvi uzsākuši jauno sacensību sezonu un 2023. gada 14.oktobrī notikušajā 7karatē čempionātā “BALTIC SUN CUP 2023” Saulkrastos izcīnīja daudzas godalgotas vietas. Čempionātā piedalījās gandrīz 300 sportisti no 17 Latvijas karatē klubiem.

Vairākiem Ogres kluba sportistiem šīs bija pirmās sacensības Karatē disciplīnā „KUMITE”, kurā notiek cīņa starp diviem sportistiem augsti kvalificēta tiesneša kontrolē. Tajā jānodemonstrē tieši, uzbrūkoši sitieni ar rokām un kājām, padenes un metieni. Dalībniekiem visa tehnika ir jāizpilda ar kontroli, demonstrējot labu izpratni un pārvaldīšanu.

Klubu “bernukarate.lv” sacensībās pārstāvēja 3 sportisti: Mārtiņš Savickis (U12 vec. grupa), Reinis Blicavs (U14 vec. grupa) un Evelīna Indrikova (U12 vec. Grupa, meitenes). Visiem sportistiem bija 4-5 cīņas, un viņiem izdevās spraigās un sīvās cīņās izcīnīt godalgoto 3.vietu. Rezultātā – trīs bronzas medaļas.

Jau 28.oktobrī Salaspils Karatē Čempionātā Matīss Savickis dabūja otro godalgotu vietu karatē disciplīnā „KUMITE”, kategorijā U10, -32kg, un Daina Puiķe saņēma trešo godalgotu vietu, karatē disciplīnā „KUMITE”, kategorijā U16, +61kg.,

Mārtiņa mamma: “Mārtiņš Savickis (10 gadi) sāka trenēties karatē gandrīz 5 gadu vecumā un pa šo laiku ir uzrādījis labus rezultātus “SUMO” un “FANTOMS” disciplīnās, kā arī karatē disciplīnā “KATA”, kurā jādemonstrē dažādu sitienu un aizsardzību veidi un tehnika. Lai Ogres kluba “bernukarate.lv” sportistiem izdodas izcīnīt vēl daudzas uzvaras un sniegt patīkamus mirkļus sev, trenerim Jevgenijam Ivanovam un sportistu galvenajiem atbalstītājiem – vecākiem un ģimenei!”

„Prieks par mūsu sportistiem, tā turpināt iesākto!” savus audzēkņus uzslavē treneris J.Ivanovs.

Bērni – gan zēni, gan meitenes, var pieteikties nodarbībām jau no 4.g.v. (arī ar pieredzi). Karatē pamatprincipi māca: “Nedomā par to, ka tev ir jāuzvar, labāk domā, ka tu nedrīksti zaudēt! Cīņa ir atkarīga no tā, vai tu izdari savu gājienu, būdams tam gatavs vai nē.”Nodarbības: Ogre, Ogres novada Sporta Centrs (Ogres pilsētas stadions no otras puses pie šautuves), Jaunogres pr.2.

Informācija par nodarbībām T.2640 8970, ogres.karate@inbox.lvwww.bernukarate.lv

Izmantotie avoti: Ogres novads.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *