Ogres Invalīdu biedrības un Pensionāru biedrības dalībnieki piedalās Sporta dienā

Trešdien, 1.februārī, Ogres novada sporta centrā tikās vairāk kā 70 aktīvie Ogres Invalīdu biedrības un Ogres Pensionāru biedrības dalībnieki, lai piedalītos nu jau ikgadējā Sporta dienā. Šajā pasākumā piedalījās arī draugi no Ikšķiles Pensionāru biedrības.

Dažādas sportiskas aktivitātes un radošus uzdevumus sīkās motorikas attīstīšanai, prāta kustināšanai, kustību veicināšanai un galvenais – draudzīgai kopā būšanai – bija sagādājis Ogres novada sporta centra (ONSC) darbinieki. Ogres novada sporta centra sporta attīstības darba organizators Andris Krauja atzina, ka uzdevumi nav fiziski grūti, bet tie veidoti, lai veicinātu sadarbību komandās.

Ogres Invalīdu biedrības vadītāja Marija Pozņaka, atklājot Sporta dienu, aicināja apmeklētājus būt aktīviem katru dienu un dalījās ar dažādiem ieteikumiem veselīga dzīvesveida ieviešanai. Ogres Pensionāru biedrības vadītāja Vita Bormane pauda prieku par lielo dalībnieku skaitu un vēlēja: “Dzīvo sveiks! Un sveiks, lai dzīvo!” Ogres novada Sociālā dienesta sabiedrības pārvaldes speciāliste Anita Ausjuka sveica visus Sporta dienā, vēlēja labu noskaņojumu un sacensības prieku, kā arī pateicās Ogres novada sporta centram par sniegto atbalstu pasākuma organizēšanā.

Pēc nelielas iesildīšanās sporta dienas dalībnieki tika sadalīti 5 komandās, izvēlējās savu komandu nosaukumus un ķērās pie dažādu uzdevumu izpildes, piemēram, locīja origami, karināja drēbes, uz diega vēra makaronus, ar lāpstu nesa dažāda izmēra bumbas utt. Sporta spēlēs piedalījās šādas komandas: Zaķi, Priedes, Pumas, Ausma un Ogres piecīši.

A.Ausjuka informēja, ka Sporta diena Ogres Invalīdu biedrības un Ogres Pensionāru biedrības dalībniekiem notiek gan ziemā, gan vasarā. Jau šajā vasarā plānoti ne tikai sportiski, bet arī dažādi kultūras pasākumi visiem novada invalīdu un pensionāru biedrību biedriem. “Mums Ogres novadā ir daudz brīnišķīgi senioru deju kolektīvi, kori, ansambļi un teātri. Gribas, lai ir iespēja viņiem satikties, dzirdēt un redzēt vienam otru skaistā kultūras pasākumā, īpaši šajā Dziesmu un deju svētku gadā,” ar nākotnes iecerēm dalās A.Ausjuka.

Izmantotie avoti: OgreNet, Ogres novads.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *