Ogrē gaidāms “VeloExpress” Latvijas čempionāts MTB olimpiskajā krosā

Svētdien, 23.jūlijā, dabas parkā “Ogres Zilie kalni” norisināsies “VeloExpress” Latvijas čempionāts MTB olimpiskajā krosā, pulcējot vadošos pašmāju sportistus, tostarp pasaules TOP līmeni sasniegušo Mārtiņu Blūmu. Pieteikšanās līdz sestdienas plkst.16.00 turpinās vietnē www.bulta.lv/lcxco, tur atrodams arī nolikums un cita aktuālā informācija.

Latvijas čempionāts MTB XCO krosā jau trešo gadu pēc kārtas nesīs veloveikala “VeloExpress” vārdu. Pēc četru gadu pauzes prestižais kalnu riteņbraukšanas notikums risināsies Ogres novadā esošajā “Zilo kalnu” XCO krosa trasē. Armanda Pivora un viņu domubiedru aktīvais darbs ļāvis šo trasi pāris gadu laikā izveidot par vienu lielākajiem un interesantākajiem MTB centriem Baltijas valstīs.

Čempionātā ātrākie sportisti tiks noteikti 15 vecuma un meistarības grupās. Papildus tam sacensības norisināsies arī U16 grupā (čempionāts aizvadīts 2.jūlijā), kā arī “Open” klasēs nelicencētajiem braucējiem 13–16 un 17+ grupās gan puišiem, gan meitenēm. Sacensību sākums gaidāms plkst.11.00. Pirmajā startā distancē dosies U16 grupas puiši un meitenes, U14 grupas puiši un meitenes, vīru “Masters 5+”, kā arī dāmu amatieru “Masters” 1-2 un 3+ grupās. Otrajā startā plkst.12.30 par medaļām sacentīsies dāmu elites/U23 un CFA grupas sportistes, vīru “Masters 1”, “Masters 2”, “Masters 3” un “Masters 4” kategoriju braucēji.

Ar lielu interesi tiek gaidīts arī sacensību trešais starts, kas sāksies plkst.14.30. Tajā redzēsim elites un U23 grupu vīrus, juniorus un CFA grupas sportistus. Elites grupā startēs arī pasaules rangā 12.vietu ieņemošais cēsinieks Mārtiņš Blūms no Nīderlandes komandas “KMC Racing team”. Dienu plkst.16.15 noslēgs “Open” klases braucēji. Dalībnieki čempionāta ieskaitē sacentīsies par jaunā dizaina īpašajām čempionāta godalgām.

Izmantotie avoti: OgreNet.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *