Neško un Smilga uzvar Smiltenē

Aizvadītajās brīvdienās Smiltenē, Tepera trasē, SK “Ogre” sportisti ar dažādām sekmēm piedalījās Latvijas čempionāta autokrosā piektā posma sacensībās. Vislabāk veicās Mikum Neško un Juri Smilgam, kuri kļuva par sacensību uzvarētājiem.

Mikus Neško “Xtreme” bagiju ieskaites grupā aizvadīja sīvas cīņas visas dienas garumā. Ļoti spraigā uz aizraujošā finālbraucienā Mikus spēja izcīnīt pirmo vietu.

Juris Smilga “Super 2000” ieskaites grupā aizvadīja savas pirmās sacensības šosezon, uzrādot fantastiskus rezultātus. Finālā Juris izcīnīja uzvaru.

Mārim Mardokam “Super 2000” ieskaites grupā izvērtās ļoti sarežģītas sacensības. Priekšbraucienos Māris bija trešais labākais, bet pirms finālbrauciena izrādījās, ka viņa spēkratam salūzusi ātrumkārba. Likās, ka sacensība ir galā, bet tad palīgā nāca tiešais Māra konkurents Ivo Gabrāns, kurš aizdeva savu rezerves ātrumkārbu. Pateicoties šim konkurenta džentlmeniskajam žestam un mehāniķu darbam, Māris finālā varēja izcīnīt piekto vietu, kas viņam bija ļoti svarīga sezonas kopvērtējumam.

Jānis Kozlovskis (juniors) “JR Xtreme junior” ieskaites grupā pēc veiksmīgiem priekšbraucieniem, kuros ogrēnietis atradās starp līderiem, fināla brauciena starta burzmā piedzīvoja kūleni, līdz ar to viņam sacensība beidzās, nesasniedzot finiša līniju.

Jēkabs Linde Mini bagiju ieskaites grupā aizvadīja stabilas sacīkstes un finālā ļoti nopietnā konkurencē izcīnīja augsto septīto vietu.

SK “Ogre” saka lielu paldies par atbalstu savam lielajam līdzjutēju pulkam!

Uz saredzēšanos Latvijas čempionāta noslēdzošajā posmā, kas notiks 16. septembrī Lietuvas pilsētā Pluņģē!

Informāciju sagatavoja Jānis Kozlovskis,

SK “Ogre” pārstāvis

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *