Lielvārdiete Amanda Zelmene pirmo sezonu folkreisā noslēdz ar kausu

Savu pirmo sezonu folkreisā jeb zemu izmaksu autosporta veidā, kurā dalībnieki sacenšas braucienos ar kopēju startu, aizvadījusi tikai 17 gadus vecā lielvārdiete Amanda Zelmene. Skaistu pirmās sezonas noslēguma punktu Amanda pielika Folkreisa vasaras kausa 7. posmā Līgo autotrasē, Priekulē, kur Dāmu finālā lielvārdiete izcīnīja godpilno trešo vietu.

Nevar neuzsvērt, ka Amanda šajās sacensībās sāka piedalīties bez jebkādas iepriekšējas pieredzes autovadīšanā. Pirms pirmajām sacensībām savā sporta auto meitene bija sēdējusi tieši vienu reizi – oficiālajos treniņos.

“Kā jau pirmā sezona un vēl bez jebkādas pieredzes, tā man bija piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilna. Noslēdzošais posms aizritēja ļoti smagos apstākļos, kvalifikācijas braucienos gāja kā pa kalniem un lejām, kamēr pieradu kaut nedaudz pie vēl nepieredzētiem apstākļiem. Un tas izdevās, jo Junioru finālā, kurā startē 14-18 gadus veci jaunieši, atkārtoju savu sezonas labāko rezultātu, finišējot 4. vietā, bet Dāmu finālā sasniedzu savu pirmo goda pjedestālu, izcīnot 3. vietu. Tagad ziemas periodā jāstrādā pie braukšanas iemaņām, lai jau nākamajā sezonā varētu iesaistīties cīņā par kopvērtējuma TOP3 Dāmu ieskaitē, kā arī Junioru sacensībās, jo nākamā sezona man kā juniorei man būs noslēdzošā. Tas būtu skaists noslēgums pie junioru konkurencē,” tā pēc sacensībām savu startu un nākotnes plānus komentēja Amanda.

Viens komentārs

Pievienojies sarunai

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *