Kārlis Reišulis pirms starta mājās: “Es vienkārši mīlu Ķeguma trasi”

Šajā nedēļas nogalē pasaules motokrosa čempionāts piestās Latvijā, Ķeguma trasē, kur norisināsies sezonas astotais posms. Sacīkstes “Zelta Zirgs” trasē solās būt īpaši emocionālas abiem “Monster Energy Yamaha Factory MX2” komandas braucējiem Kārlim Albertam Reišulim un Jānim Mārtiņam Reišulim. Brāļi ir vieni no spilgtākajiem Latvijas jaunajiem talantiem, un startēšana savu skatītāju priekšā būs īpaši nozīmīgs brīdis.

Jānis Reišulis uz Ķegumu dodas ar milzīgu pārliecību un lielisku sportisko formu. Pēc tam, kad pagājušajā nedēļas nogalē Vācijā viņam līdz goda pjedestālam pietrūka vien nieka punkts, sezonas debitants ir pierādījis, ka viņa ātrums atbilst MX2 klases līderu tempam. Savukārt vecākais brālis Kārlis Reišulis gaidāmajām sacensībām pieiet ar apņēmību parādīt stabilu sniegumu, cenšoties izmantot māju posmā rodamo enerģiju, lai mēģinātu sasniegt karjeras augstāko rezultātu.

Neskatoties uz saspringto sacīkšu kalendāru, Jānis Reišulis atklāj, ka gatavošanās procesā jāapvieno sports ar skolas pienākumiem. Nedēļas sākumā viņš sacīja: “Plāns šai nedēļai ir tikt galā ar pēdējiem skolas eksāmeniem, vienlaikus turpinot strādāt pie motocikla. Vienmēr ir patīkami braukt smiltīs, it īpaši mājās; es domāju, ka vienmēr izbaudīšu šāda veida smilšu trases, kas nav pārāk dziļas. Manā skatījumā šī ir viena no labākajām trasēm kalendārā – man patīk tās plūdenums un vienkārši viss pārējais tajā.”

Runājot par saviem mērķiem gaidāmajā nedēļas nogalē, Jānis uzsver emocionālo aspektu: “Mērķis ir izbaudīt šo nedēļas nogali pēc iespējas vairāk, jo tas ir mans māju posms, kas notiek tikai reizi gadā. Bez tam, iegūt vērtīgus punktus būtu lieliski.”

Tikmēr Kārlis Reišulis koncentrējas uz disciplinētu darbu un trases specifiku: “Plāns ir turpināt smagi trenēties. Man ļoti patīk braukt pa smiltīm, it īpaši pa cietā seguma smiltīm, kādas mums ir šeit Latvijā. Ķegumam vienmēr būs īpaša vieta manā sirdī kā manam māju posmam – es vienkārši mīlu šo trasi.” Savu galveno mērķi nedēļas nogalei Kārlis formulē ļoti tieši: “Mans galvenais mērķis šai nedēļas nogalei ir izjust maksimālu prieku trasē.”

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Jānis Mārtiņš Reišulis pašlaik ieņem septīto vietu, bet Kārlis Alberts Reišulis atrodas devītajā pozīcijā.

Izmantotie avoti: SportaCentrs.com.

Komentē pirmais

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *