Jaunajā sporta arēnā “Ogre” plašas iespējas sportiskām aktivitātēm

Sporta arēnā “Ogre” ir plašas iespējas nodarboties ar dažāda veida sportiskajām aktivitātēm vai arī vienkārši būt fiziski aktīvam. Kustības spēks un dažādība notiek gan ar veselību veicinošām aktivitātēm, gan ar profesionālo sportu, sportistiem.

Trenažieru un vingrošanas zālēs profesionāla trenera vadībā var pieteikties uz individuālajiem vai grupu treniņiem. Sev vēlamo telpu ir iespējams rezervēt aplikācijā Bookla, bet pieteikties nodarbībām – zvanot vai rakstot konkrētam trenerim, kas norādīts pie konkrētās nodarbības. Papildu informācijai sporta arēnas “Ogre” info tālrunis 65035696 vai Facebook.com/Sporta arēna Ogre.

Horeogrāfijas zāle sporta arēnā OGRE

Sporta arēnas “Ogre” cīņu zālē no septembra ir pieejamas džudo nodarbības bērniem no 4 gadu vecuma, pusaudžiem, kā arī pieaugušajiem. Džudo Ogres novadā ir jauns cīņas sporta veids, bez vēsturiskām tradīcijām, bet lieliski piemērots ikvienam, lai fiziski attīstītu ķermeni, apgūtu veiklību kā arī ieaudzināt augstas morālās vērtības.

Plašā horeogrāfijas zāle aktīvi tiek izmantota Ogres Valsts ģimnāzijas audzēkņu vajadzībām, interešu izglītības programmu realizēšanai, kā arī zālē norisinās Oveselība organizētās veselības veicināšanas nodarbības dažādām vecuma grupām un sagatavotības pakāpēm. Oveselība aktivitātēm iesakām sekot līdzi tīmekļvietnē www.oveselibaogre.lv/.

Pozitīvas enerģijas lādiņam divas reizes nedēļā iespējams izkustēties Kristīnes Rubenes vadībā zumbas ritmos.

Arēnu ikdienā izmanto Ogres Valsts ģimnāzijas skolēni, bet ārpus stundām šeit aktīvi darbojas Ogres Basketbola skolas basketbolisti, Ogres novada Sporta centra vieglatlēti.

Arēna ir lieliski piemērota, lai to varētu izmantot daudz un dažādi sporta veidi, centrālo sporta spēļu laukumu ir iespējams sadalīt trīs atsevišķos treniņu laukumos. Vieglatlētikai pieejams skrejceļš, mešanas disciplīnu, augstlēkšanas, kārtslēkšanas, tāllēkšanas sektori un spēka zona.

BK Ogre jaunajā sporta arēnā “Ogre”

Sporta arēna “Ogre” ir arī mājvieta Ogres basketbola komandai “Ogre”, kas ikdienā šeit aizvada treniņu procesu un drīz pulcēs arī uz regulārās sezonas spēlēm. Sporta arēna “Ogre” spēj uzņemt līdz pat 1700 skatītāju.

Aktīvajā telpu sezonā sporta arēna “Ogre” ir rezervēta daudz un dažāda līmeņa sporta sacensībām. Ar nepacietību gaidām BK “Ogre” pirmo mājas spēli, kas notiks 29.septembrī, bet novembrī uzņemsim jau pirmos starptautiskos viesus no Baltijas valstīm, Zviedrijas un Ukrainas “Rīgas Rudens-2023” frisbija turnīra ietvaros.

Foto: Māris Vancevičs

Izmantotie avoti: Ogres novada Sporta centrs.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *