Ikšķilietim Kravalim Ziemas olimpisko spēļu zelts

Šodien Gangvonā, Dienvidkorejā par Pasaules jauniešu ziemas olimpisko spēļu čempionu Latvijas 3×3 hokeja izlases sastāvā kļuva ikšķilietis Roberts Kravalis, kurš ir viens no diviem komandas vārtsargiem. Hokeja turnīra fināla finālā latvieši ar 10:3 sakāva Dānijas hokejistus.

• Latvijas 3×3 hokejisti nevainojami aizvadīja grupas turnīru, izcīnot panākumu visās septiņās spēlēs un pelnīti tiekot pusfinālā. Tajā pretī stājās Kazahstānas hokejisti, kuri tika sakauti ar 19:5, latviešiem iekļūstot finālā. Tajā bija jāspēkojas ar Dānijas hokejistiem, kurus grupas turnīrā Latvijas izlase pieveica ar 11:6.

• Finālspēli latvieši sāka apņēmīgi, jau pirmajā minūtē izvirzoties vadībā. Dažas minūtes vēlāk dāņi tika pie noraidījuma, par ko Latvijas hokejisti sodīja, gūstot otros vārtus. Līdz perioda vidum Latvijas izlase trīskāršoja savu pārsvaru, bet tad arī panāca 4:0. Dāņiem ātri izdevās vienus vārtus atspēlēt, bet perioda divās pēdējās minūtēs latvieši guva vēl divus vārtus, panākot 6:1.

• Otrais periods bija krietni mazrezultatīvāks nekā pirmais. Pēc dāņu noraidījuma 13. minūtē Latvijas izlase panāca 7:1. Sekoja viens noraidījums Latvijas izlasē un divi Dānijas izlasē, bet periodu latvieši noslēdza uz patīkamas nots ar vārtu guvumu, komandām spēlējot vienādos sastāvos (8:1).

• Spēles noslēdzošajā periodā Latvijas izlasei izdevās palielināt rezultāta starpību līdz astoņiem vārtiem, esot skaidram, ka atlikusī spēle būs tikai formalitāte. Dāņi perioda vidū un otrajā pusē iepēja gūt divus vārtus, bet arī Latvijas izlase atzīmējās ar precīzu metienu, noslēdzot šo spēli ar rezultātu 10:3 un olimpisko turnīru ar godam nopelnītām zelta medaļām.

Latvijas komandas vārtu guvēji spēlē pret Dāniju: Olivers Mūrnieks – 2, Ričards Rutkis – 2, Makss Mihailovs – 2, Martins Klaucāns – 1, Daniels Reidzāns – 1, Timurs Mališevs – 1 un Herberts Laugalis -1.

Par jauniešu olimpiskajiem čempioniem 3×3 hokejā kļuva: Roberts Kravalis, Patriks Plūmiņš, Herberts Laugalis, Leonards Aleksandrs Grundmanis, Fēlikss Niks Paurs, Ričards Rutkis, Kristers Obuks, Timurs Mališevs, Olivers Mūrnieks, Makss Mihailovs, Martins Klaucāns, Daniels Reidzāns, Martins Bārtulis. Komandas treneri: Lauris Dārziņš un Jānis Sprukts.

Izmantotie avoti: SportaCentrs.com.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *