Ikšķiles dambretistiem Latvijas čempionāta sudrabs

Pagājušajā nedēļas nogalē Jelgavas 4. vidusskolā notika Latvijas komandu čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē, kurā valsts vicečempionu titulu vecuma grupā U10 izcīnīja ikšķilieši – brāļi Toms un Ernests Andersoni, kā arī Ernests Lukstaraups un Emīlija Vaišle.

Komanda spēlēja pret komandu četru spēlētāju sastāvā, kur pie pirmajiem trim galdiņiem sacentās zēni un pie ceturtā galdiņa meitenes. Izspēle notika atsevišķi četrās vecuma grupās: U8, U10, U13 un U16. Īpaši daudz komandu bija pieteiktas spēlēšanai U10 vecuma grupā – 21 komanda, bet kopumā sacensībās piedalījās 51 komanda.

U10 vecuma grupā sacentās divdesmit viena komanda. Sīvajā konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva Valmieras komanda, kuras sastāvā spēlēja Marks Paegle, Dāvis Brolis, Ričards Kviesītis un Anna Biruma. Otro vietu un sudraba medaļas izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības Ikšķiles pirmā komanda, kuras sastāvā spēlēja Toms Andersons, Ernests Andersons, Ernests Lukstaraups un Emīlija Vaišle. Trešo vietu un bronzas medaļas izcīnīja Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda, kuras sastāvā cīnījās Gustavs Atstupens, Matīss Rimicāns, Rēzija Rīna un Rebeka Rīna.

Izmantotie avoti: SportaCentrs.com.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *