Dienas centra “Saime” futbolisti saņem brīnišķīgu dāvinājumu un SENI CUP futbola turnīrā iegūst trešo vietu

Ogres novada Sociālā dienesta Dienas centrs “Saime” ikdienā nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu, kas ietver sociālo prasmju attīstīšanu, izglītošanu un sniedz brīvā laika pavadīšanas iespējas pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām saslimšanām.

Dienas centrā “Saime” jau sešpadsmit gadus ir aktīva futbola komanda, kura izveidota pēc pašu darbinieku un klientu iniciatīvas, un ik gadu piesaka dalību “Seni Cup” minifutbola turnīrā. “Seni Cup” futbola līga aizsākās Polijā, kur to kopš 2001. gada organizē Eiropas vadošais higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotājs “TZMO SA”.

Šogad “Seni Cup” turnīrā piedalījās trīsdesmit komandas no Latvijas sociālās aprūpes centriem, dienas centriem un ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūcijām un turnīrs norisinājās Staicelē 7. un 8. jūnijā. Pirmajā dienā turnīrā tika sagaidītas sešpadsmit komandas, kuras pēc turnīra ietvaros uzdotajiem mājas darbiem astoņu nedēļu garumā bija saņēmuši augstāko punktu skaitu, savukārt otrajā dienā turnīram pievienojās pārējās četrpadsmit komandas. Dienas centra “Saime” komanda piedalījās jau turnīra pirmajā dienā, jo pirmās kārtas uzdoto uzdevumu īstenošanā bija ieguvuši ceturto augstāko punktu skaitu.

Šogad turnīrā savu uzrunu teica Latvijas Valsts prezidenta kundze A.Levita, Polijas Republikas vēstniece Latvijā M.Mihališina, pārstāvji no Latvijas Futbola federācijas u.c.

Turnīra divas dienas bija patiesi piepildītas – ar spraigām spēlēm futbola laukumā, kā rezultātā Dienas centra “Saime” futbolisti izcīnīja trešo vietu jeb bronzas godalgu A grupā!

Patiesi lepojamies ar komandas sasniegumiem, dienas centra kolektīva entuziasmu īstenot treniņus!

Dienas centrā “Saime” ļoti, ļoti pateicas SIA “Sport Athlete Management” jeb Macron Latvija par jaunu futbola formu dāvinājumu, kā arī SIA “RZ PRINT” par sniegto atbalstu – tas ir nenovērtējams!

Izmantotie avoti: OgreNet.

Komentē pirmais

Obligātie lauki ir atzīmēti kā *