Piektdiena, 29 Jūnijs 2018 22:12

Ogres "Veselības apļiem" aizvadīta sestā kārta

28. jūnija vakarā pēc divu nedēļu pārtraukuma, kas bija saistīts ar skrejceliņu renovāciju, Ogres stadionā atsākās skriešanas sacensības "Veselības apļi 2018". Kopumā šosezon paredzētas 19 kārtas, kas notiek tikai ceturtdienu vakaros, sacensību sākums vienmēr nemainīgs - pulksten 19.00.

Sacensībās var piedalīties visi skriet gribētāji, kuri tiks sadalīti četrās vecuma grupās. Pieteikties var 20 minūtes pirms sacensību sākuma. Sacensību norise - 30 minūšu skrējiens, kura laikā stadionā jāveic pēc iespējas vairāk pilnu apļu. Lai piedalītos cīņā par kopvērtējuma balvām, skrējējiem jāstartē vismaz 16 kārtās. Ja sacensību kopvērtējumā dalībniekiem izrādīsies vienāds veikto apļu skaits, uzvarēs tas, kuram būs vairāk apļu kādā no kārtām.

Sestajā kārtā savās grupās visvairāk apļu veica Jānis Krastiņš (18), Lāsma Buķe (13), Iveta Priedīte (14), Ēvalds Stahovskis un Roberts Ivzāns (pa 15), Hannelora Voiciša (11), Gotfrīds Stahovskis (12), Elīna Buķe (10) un Leonards Rožāns (12).

Dalības maksa 2000.g.dz. un vecākiem skrējējiem – 10.00 EUR par visām kārtām vai 1.00 EUR par piedalīšanos konkrētajā sacensību kārtā. Dalības maksa 2001.g.dz. un jaunākiem skrējējiem – 5.00 EUR par visām kārtām vai 0.50 EUR par piedalīšanos konkrētajā sacensību kārtā. No maksas atbrīvoti Ogres novada sporta centra audzēkņi.

Labākie skrējēji katrā vecuma grupā sacensību kopvērtējumā tiks apbalvoti ar balvām.

Katra mēneša sākumā ar izlozes palīdzību tiks apbalvots visās iepriekšējā mēneša kārtās startējušais dalībnieks. Sezonas kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana notiks 27. septembrī pulksten 20.00 Ogres novada sporta centra telpās.

Sacensības organizē Ogres novada sporta centrs sadarbībā ar biedrību "SK SKRĒJIENS". Sacensību galvenais tiesnesis - Zigurds Kincis (tālr. Nr. 28356763, e-pasta adrese:      Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Rezultātus skatīt pielikumā!

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑