Sestdiena, 09 Jūnijs 2018 19:12

Prezidenta balvas izcīņas laikā būs pieejamas aktivitātes bērniem

Sacensību "Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā" laikā bērniem un jauniešiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās vieglatlētikas disciplīnās – "Bērnu vieglatlētikas" programmā, ko īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar veikalu tīklu "Maxima" un Latvijas Sporta federāciju padomi. Tradīcijām bagātās vieglatlētikas sacensības šogad no 15. līdz 16. jūnijam notiks Ogrē, Ogres novada sporta centra stadionā.

Dažādas aktivitātes ļaus jauniešiem atklāt un izprast vieglatlētikas pamata disciplīnas – skriešanu, lēkšanu un mešanu. Turklāt "Bērnu vieglatlētikas" aktivitāšu un spēļu elementi veicina bērnu vispārējo fizisko attīstību. Apmācītu tiesnešu vadībā bērniem un jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādos šķēršļu skrējienos, lēkt tālumā no vietas, mest bērniem paredzētus šķēpus un diskus, grūst lodi, pamēģināt kārtslēkšanu un veikt dažādus citus interesantus uzdevumus.

"Bērnu vieglatlētikas" aktivitātes atradīsit Ogres novada sporta centra stadiona zaļajā zonā, Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensību laikā, 15. jūnijā no pulksten 17.00 līdz 20.00 un 16. jūnijā no pulksten 11.00 līdz 15.00.

Uz tikšanos Ogrē!

Informāciju sagatavoja: Lelde Bukovska

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑