Otrdiena, 13 Marts 2018 21:14

Lielvārdes novada jaunie vieglatlēti turpina sevi pierādīt valsts līmeņa sacensībās

Februāra beigās Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 vecuma grupas jauniešiem labus rezultātus uzrādīja Lielvārdes novada sporta centra audzēkņi Matīss Gržibovskis, kurš 300 m skriešanā ar rezultātu 40,23 s izcīnīja 3. vietu, un Ērmanis Circins, kurš šo pašu distanci veica 43,48 s, savukārt tāllēkšanā uzrādīja rezultātu 5,17 m.

4x160 m stafetē Lielvārdes novada vieglatlēti Matīss Gržibovskis, Ērmanis Circins, Ronalds Šilovs un Raivis Vinogradovs izcīnīja 3. vietu, rezultāts - 1:30,31 min.

2. martā Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības organizēto sacensību "Sportland kauss" 2. kārta. Sacensībās U14 vecuma grupā kopumā piedalījās 95 jaunietes un 66 jaunieši. Lielvārdes novadu, uzrādot labus rezultātus, pārstāvēja Lielvārdes novada sporta centra treneres Dinas Korpes - Jefremovas trenētie vieglatlēti -   Emīlija Štelmakere,  Katrīna Kleinberga, Samuels Jānis Miločkins, Kristiāns Vjaters, kā arī treneres Ivetas Puķītes audzēkne Kerola Ozola. Īpaši jāuzteic jaunās vieglatlētes Kerolas Ozolas sasniegums – trīscīņā (60 m; 200 m un tāllēkšana), kurā viņa izcīnīja sudraba medu .