Ceturtdiena, 21 Septembris 2017 21:42

Līdz Ogres "Veselības apļu 2017" finišam tikai viena kārta

21. septembra vakarā Ogres stadionā norisinājās skriešanas sacensību "Veselības apļi" priekšpēdējā kārta. Līdz sacensību finišam atlikusi vairs tikai viena kārta, kas paredzēta 28. septembrī, uzreiz pēc tās notiks arī uzvarētāju apbalvošana.

Kopumā šosezon bija paredzētas 17 kārtas, kas notiek tikai ceturtdienu vakaros, sacensību sākums vienmēr nemainīgs - pulksten 19.00. Sacensības "Veselības apļi 2017" Ogres stadionā vēl notiks un 28. septembrī.

Sacensībās var piedalīties visi skriet gribētāji, kuri tiks sadalīti četrās vecuma grupās. Pieteikties var 20 minūtes pirms sacensību sākuma. Sacensību norise - 30 minūšu skrējiens, kura laikā stadionā jāveic pēc iespējas vairāk pilnu apļu. Lai piedalītos cīņā par kopvērtējuma balvām, skrējējiem jāstartē vismaz 12 kārtās. Ja sacensību kopvērtējumā dalībniekiem izrādīsies vienāds veikto apļu skaits, uzvarēs tas, kuram būs vairāk apļu kādā no kārtām.

Dalības maksa 1999.g.dz. un vecākiem skrējējiem – 1.00 EUR par piedalīšanos konkrētajā sacensību kārtā. Dalības maksa 2000.g.dz. un jaunākiem skrējējiem – 0.50 EUR par piedalīšanos konkrētajā sacensību kārtā. No maksas atbrīvoti Ogres novada sporta centra audzēkņi.

Labākie skrējēji katrā vecuma grupā sacensību kopvērtējumā tiks apbalvoti ar balvām.

Katra mēneša sākumā ar izlozes palīdzību tiks apbalvots visās iepriekšējā mēneša kārtās startējušais dalībnieks. Sezonas kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana notiks 28. septembrī pulksten 20.00 Ogres novada sporta centra telpās.

Sacensības organizē Ogres novada sporta centrs sadarbībā ar biedrību "SK SKRĒJIENS". Sacensību galvenais tiesnesis - Zigurds Kincis (tālr. Nr. 28356763, e-pasta adrese:    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Rezultātus skatīt pielikumā!

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑