Trešdiena, 20 Septembris 2017 09:46

Ķeguma novada senioriem medaļas Jēkabpilī un Salaspilī

Esam kopā, sportojot! Ar šādu saukli Ķeguma novada sportistus saulainā rītā sagaidīja 6. Jēkabpils atklātais veterānu čempionāts vieglatlētikā. Mājas atgriezāmies ar ļoti labiem rezultātiem - Agitai Kaļvai 2. vieta 800 m skriešanā un augstlēkšanā, Viktoram Mūrnieks 2. vieta 100 m sprintā un 3. vieta 400 m skriešanā, Normundam Ermičam 3. vieta šķēpa mešanā.

Liene Seržante piedalījās 100 m sprintā un soļošanā, kur uzlaboja savu personīgo rekordu, arī Linda Markusa – Ciematniece uzlaboja savu personīgo rekordu, piedaloties šķēpa mešanā un soļošanā. Vaclavs Griņevičš startēja 5000 m soļošanā, 400 m skriešanā un 1500 m skriešanā. Liels prieks un lepnums par mūsu sportistiem.

Paldies par atbalstu Ķeguma novada domei, kā arī mūsu līdzjutējam klātienē – šoferītim Jevgeņijam Ustinovičam.

Dubultās uzslavas pelnījušas Agita Kaļva un Liene Seržante, kuras pirms tam ar lielu aizrautību piedalījās sacensībās "Atklātais Salaspils čempionāts vieglatlētikā veterāniem 2017". Agita Kaļva 3000 m skriešanā, tāllēkšanā un jauktajā stafetē (kopā ar ogrēniešiem I.Zilberti un A.Puriņu, kā arī liepājnieku G.Grantiņu) izcīnīja godpilno 1. vietu, savukārt Liene Seržante 100 m sprintā finišēja ar trešo labāko rezultātu.

Informāciju sagatavoja Liene Lazdiņa

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑