Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '16
Spēļu grafiks

1. kārta

Ceturtdiena, 26.05.

1 19:00 Dinamo Ogre - Zuši2 - 0 Spēles atskaitē
1 19:00 OCSK - FK Tīnūži1 - 2 Spēles atskaitē
1 19:50 Gaisa spēki - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
1 19:50 Ikšķile - PROF.LV2 - 3 Spēles atskaitē
1 20:40 Ropaži - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Ceturtdiena, 02.06.

2 19:30 FK Tīnūži - Gaisa spēki1 - 0 Spēles atskaitē
2 19:30 Dinamo Ogre - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
2 20:20 Zuši - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē
2 20:20 PROF.LV - Ropaži0 - 0 Spēles atskaitē
2 21:10 Streka - Ikšķile2 - 0 Spēles atskaitē

3. kārta

Trešdiena, 08.06.

3 19:00 OCSK - Zuši1 - 0 Spēles atskaitē
3 19:00 Ikšķile - FK Tīnūži1 - 0 Spēles atskaitē
3 19:50 Gaisa spēki - Dinamo Ogre1 - 2 Spēles atskaitē
3 19:50 Ropaži - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
3 20:40 SK Pārogre - PROF.LV0 - 1 Spēles atskaitē

4. kārta

Trešdiena, 15.06.

4 19:00 Zuši - PROF.LV0 - 4 Spēles atskaitē
4 19:00 Dinamo Ogre - Ikšķile1 - 2 Spēles atskaitē
4 19:50 Streka - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Trešdiena, 22.06.

5 19:00 Ropaži - Dinamo Ogre2 - 4 Spēles atskaitē
5 19:00 PROF.LV - Streka0 - 1 Spēles atskaitē
5 19:50 Gaisa spēki - Zuši1 - 3 Spēles atskaitē
5 19:50 Ikšķile - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē
5 20:40 SK Pārogre - FK Tīnūži1 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Ceturtdiena, 30.06.

6 19:00 Zuši - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
6 19:00 Dinamo Ogre - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
6 19:50 FK Tīnūži - PROF.LV2 - 2 Spēles atskaitē
6 19:50 OCSK - Ropaži5 - 0 Spēles atskaitē
6 20:40 Gaisa spēki - Ikšķile0 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Ceturtdiena, 07.07.

7 19:00 PROF.LV - Dinamo Ogre2 - 1 Spēles atskaitē
7 19:00 Ropaži - Gaisa spēki3 - 1 Spēles atskaitē
7 19:50 SK Pārogre - OCSK1 - 4 Spēles atskaitē
7 19:50 Ikšķile - Zuši2 - 1 Spēles atskaitē
7 20:40 Streka - FK Tīnūži2 - 0 Spēles atskaitē

Piektdiena, 08.07.

7 19:00 Gaisa spēki - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
7 19:50 FK Tīnūži - Ropaži1 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Trešdiena, 13.07.

8 19:00 Dinamo Ogre - Streka1 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 Zuši - FK Tīnūži0 - 1 Spēles atskaitē
8 19:50 OCSK - PROF.LV0 - 0 Spēles atskaitē
8 19:50 Gaisa spēki - SK Pārogre3 - 2 Spēles atskaitē
8 20:40 Ikšķile - Ropaži1 - 1 Spēles atskaitē

9. kārta

Trešdiena, 20.07.

9 19:00 FK Tīnūži - Dinamo Ogre0 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 PROF.LV - Gaisa spēki6 - 2 Spēles atskaitē
9 19:50 Ropaži - Zuši2 - 1 Spēles atskaitē
9 19:50 Streka - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē
9 20:40 SK Pārogre - Ikšķile0 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Trešdiena, 27.07.

10 19:00 Streka - Dinamo Ogre2 - 0 Spēles atskaitē
10 19:00 FK Tīnūži - Gaisa spēki2 - 2 Spēles atskaitē
10 19:50 PROF.LV - Ikšķile5 - 0 Spēles atskaitē
10 19:50 SK Pārogre - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Trešdiena, 03.08.

11 19:00 Dinamo Ogre - PROF.LV0 - 0 Spēles atskaitē
11 19:00 Zuši - FK Tīnūži3 - 0 Spēles atskaitē
11 19:50 Ikšķile - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
11 19:50 Gaisa spēki - Ropaži0 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Trešdiena, 10.08.

12 19:00 Streka - OCSK1 - 0 Spēles atskaitē
12 19:00 SK Pārogre - Ropaži5 - 1 Spēles atskaitē
12 19:50 Dinamo Ogre - Ikšķile2 - 0 Spēles atskaitē
12 19:50 Zuši - Gaisa spēki3 - 0 Spēles atskaitē

13. kārta

Trešdiena, 17.08.

13 19:00 OCSK - PROF.LV3 - 0 Spēles atskaitē
13 19:00 Ropaži - FK Tīnūži2 - 4 Spēles atskaitē
13 19:50 Ikšķile - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
13 19:50 Gaisa spēki - SK Pārogre0 - 3 Spēles atskaitē

14. kārta

Trešdiena, 24.08.

14 19:00 OCSK - Dinamo Ogre2 - 3 Spēles atskaitē
14 19:00 Ropaži - Zuši3 - 2 Spēles atskaitē
14 19:50 PROF.LV - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
14 19:50 FK Tīnūži - SK Pārogre2 - 0 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 OCSK
17:00 Osports 1:1 Tente
18:00 HAUZE 0:6 Streka
19:00 Dinamo 1:4 Fortūna
Sestdiena, 24.11. 3. kārta
18:00 Fortūna pret Tente
19:00 HAUZE pret Dinamo
Svētdiena, 25.11.
18:00 Osports pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Streka

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns 3:7 Jaunogre
13:00 Birzgale 1:1 Laubere
14:00 Barons 3:0 Pārogre
15:00 Ķengarags 3:1 Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre 1:0 Ķengarags
13:00 Laubere 1:3 Partizāns
14:00 Barons 5:2 Birzgale
15:00 Pārogre 1:6 Free

Visas spēles

Izlaiž 3. kārtu

OCSK - Andris Bērziņš

PAFBET.LV - Ritvars Zēmelis

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Streka 2 10 6
2 Pafbet.lv 2 3 6
3 Osports 2 5 4
4 Fortūna 2 -1 3
5 Tente 2 0 2
6 Dinamo 2 -3 1
7 OCSK 2 -6 0
8 HAUZE 2 -8 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 2 6 6
2 Jaunogre 2 5 6
3 Ķengarags 2 1 3
4 Free 2 3 3
5 Partizāns 2 -2 3
6 Laubere 2 -2 1
7 Birzgale 2 -3 1
8 Pārogre 2 -8 0
↑ uz augšu ↑