Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '16
Spēļu grafiks

1. kārta

Ceturtdiena, 26.05.

1 19:00 Dinamo Ogre - Zuši2 - 0 Spēles atskaitē
1 19:00 OCSK - FK Tīnūži1 - 2 Spēles atskaitē
1 19:50 Gaisa spēki - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
1 19:50 Ikšķile - PROF.LV2 - 3 Spēles atskaitē
1 20:40 Ropaži - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Ceturtdiena, 02.06.

2 19:30 FK Tīnūži - Gaisa spēki1 - 0 Spēles atskaitē
2 19:30 Dinamo Ogre - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
2 20:20 Zuši - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē
2 20:20 PROF.LV - Ropaži0 - 0 Spēles atskaitē
2 21:10 Streka - Ikšķile2 - 0 Spēles atskaitē

3. kārta

Trešdiena, 08.06.

3 19:00 OCSK - Zuši1 - 0 Spēles atskaitē
3 19:00 Ikšķile - FK Tīnūži1 - 0 Spēles atskaitē
3 19:50 Gaisa spēki - Dinamo Ogre1 - 2 Spēles atskaitē
3 19:50 Ropaži - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
3 20:40 SK Pārogre - PROF.LV0 - 1 Spēles atskaitē

4. kārta

Trešdiena, 15.06.

4 19:00 Zuši - PROF.LV0 - 4 Spēles atskaitē
4 19:00 Dinamo Ogre - Ikšķile1 - 2 Spēles atskaitē
4 19:50 Streka - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Trešdiena, 22.06.

5 19:00 Ropaži - Dinamo Ogre2 - 4 Spēles atskaitē
5 19:00 PROF.LV - Streka0 - 1 Spēles atskaitē
5 19:50 Gaisa spēki - Zuši1 - 3 Spēles atskaitē
5 19:50 Ikšķile - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē
5 20:40 SK Pārogre - FK Tīnūži1 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Ceturtdiena, 30.06.

6 19:00 Zuši - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
6 19:00 Dinamo Ogre - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
6 19:50 FK Tīnūži - PROF.LV2 - 2 Spēles atskaitē
6 19:50 OCSK - Ropaži5 - 0 Spēles atskaitē
6 20:40 Gaisa spēki - Ikšķile0 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Ceturtdiena, 07.07.

7 19:00 PROF.LV - Dinamo Ogre2 - 1 Spēles atskaitē
7 19:00 Ropaži - Gaisa spēki3 - 1 Spēles atskaitē
7 19:50 SK Pārogre - OCSK1 - 4 Spēles atskaitē
7 19:50 Ikšķile - Zuši2 - 1 Spēles atskaitē
7 20:40 Streka - FK Tīnūži2 - 0 Spēles atskaitē

Piektdiena, 08.07.

7 19:00 Gaisa spēki - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
7 19:50 FK Tīnūži - Ropaži1 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Trešdiena, 13.07.

8 19:00 Dinamo Ogre - Streka1 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 Zuši - FK Tīnūži0 - 1 Spēles atskaitē
8 19:50 OCSK - PROF.LV0 - 0 Spēles atskaitē
8 19:50 Gaisa spēki - SK Pārogre3 - 2 Spēles atskaitē
8 20:40 Ikšķile - Ropaži1 - 1 Spēles atskaitē

9. kārta

Trešdiena, 20.07.

9 19:00 FK Tīnūži - Dinamo Ogre0 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 PROF.LV - Gaisa spēki6 - 2 Spēles atskaitē
9 19:50 Ropaži - Zuši2 - 1 Spēles atskaitē
9 19:50 Streka - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē
9 20:40 SK Pārogre - Ikšķile0 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Trešdiena, 27.07.

10 19:00 Streka - Dinamo Ogre2 - 0 Spēles atskaitē
10 19:00 FK Tīnūži - Gaisa spēki2 - 2 Spēles atskaitē
10 19:50 PROF.LV - Ikšķile5 - 0 Spēles atskaitē
10 19:50 SK Pārogre - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Trešdiena, 03.08.

11 19:00 Dinamo Ogre - PROF.LV0 - 0 Spēles atskaitē
11 19:00 Zuši - FK Tīnūži3 - 0 Spēles atskaitē
11 19:50 Ikšķile - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
11 19:50 Gaisa spēki - Ropaži0 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Trešdiena, 10.08.

12 19:00 Streka - OCSK1 - 0 Spēles atskaitē
12 19:00 SK Pārogre - Ropaži5 - 1 Spēles atskaitē
12 19:50 Dinamo Ogre - Ikšķile2 - 0 Spēles atskaitē
12 19:50 Zuši - Gaisa spēki3 - 0 Spēles atskaitē

13. kārta

Trešdiena, 17.08.

13 19:00 OCSK - PROF.LV3 - 0 Spēles atskaitē
13 19:00 Ropaži - FK Tīnūži2 - 4 Spēles atskaitē
13 19:50 Ikšķile - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
13 19:50 Gaisa spēki - SK Pārogre0 - 3 Spēles atskaitē

14. kārta

Trešdiena, 24.08.

14 19:00 OCSK - Dinamo Ogre2 - 3 Spēles atskaitē
14 19:00 Ropaži - Zuši3 - 2 Spēles atskaitē
14 19:50 PROF.LV - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
14 19:50 FK Tīnūži - SK Pārogre2 - 0 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑