Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15
Spēļu grafiks

1. kārta

Otrdiena, 26.05.

1 19:00 Birzgale - Salaspils2 - 0 Spēles atskaitē
1 19:00 Dinamo Ogre - Meņģele3 - 0 Spēles atskaitē
1 20:00 Futbols - SK Pārogre1 - 0 Spēles atskaitē
1 20:00 Zuši - FK Tīnūži1 - 0 Spēles atskaitē
1 21:00 Streka - FK Lielvārde2 - 1 Spēles atskaitē
1 21:00 Deppo - Vecais Alberts0 - 4 Spēles atskaitē

Trešdiena, 27.05.

1 20:00 FK Fortūna - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē

2. kārta

Otrdiena, 02.06.

2 19:00 FK Fortūna - Dinamo Ogre2 - 3 Spēles atskaitē
2 19:00 SK Pārogre - Zuši2 - 0 Spēles atskaitē
2 20:00 Meņģele - Birzgale2 - 2 Spēles atskaitē
2 20:00 Deppo - FK Lielvārde1 - 2 Spēles atskaitē
2 21:00 FK Tīnūži - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
2 21:00 Vecais Alberts - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē

Trešdiena, 03.06.

2 20:00 Salaspils - Futbols4 - 0 Spēles atskaitē

3. kārta

Otrdiena, 09.06.

3 19:00 Birzgale - FK Fortūna1 - 0 Spēles atskaitē
3 19:00 Zuši - Salaspils0 - 3 Spēles atskaitē
3 20:00 Dinamo Ogre - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
3 20:00 Streka - SK Pārogre2 - 1 Spēles atskaitē
3 21:00 Deppo - FK Tīnūži0 - 5 Spēles atskaitē
3 21:00 Vecais Alberts - FK Lielvārde1 - 1 Spēles atskaitē

Trešdiena, 10.06.

3 20:00 Futbols - Meņģele1 - 0 Spēles atskaitē

4. kārta

Otrdiena, 16.06.

4 19:00 OCSK - FK Lielvārde2 - 2 Spēles atskaitē
4 19:00 SK Pārogre - Deppo3 - 2 Spēles atskaitē
4 20:00 FK Tīnūži - Vecais Alberts4 - 2 Spēles atskaitē
4 20:00 Salaspils - Streka3 - 1 Spēles atskaitē
4 21:00 Meņģele - Zuši5 - 2 Spēles atskaitē
4 21:00 FK Fortūna - Futbols1 - 3 Spēles atskaitē

Trešdiena, 17.06.

4 20:00 Dinamo Ogre - Birzgale0 - 0 Spēles atskaitē

5. kārta

Otrdiena, 30.06.

5 19:00 Birzgale - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
5 19:00 Futbols - Dinamo Ogre0 - 3 Spēles atskaitē
5 20:00 Zuši - FK Fortūna0 - 1 Spēles atskaitē
5 20:00 Streka - Meņģele3 - 0 Spēles atskaitē
5 21:00 Deppo - Salaspils1 - 1 Spēles atskaitē
5 21:00 Vecais Alberts - SK Pārogre2 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 01.07.

5 20:00 FK Lielvārde - FK Tīnūži0 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Otrdiena, 07.07.

6 19:00 SK Pārogre - FK Lielvārde1 - 2 Spēles atskaitē
6 19:00 Meņģele - Deppo3 - 2 Spēles atskaitē
6 20:00 Birzgale - Futbols1 - 0 Spēles atskaitē
6 20:00 Dinamo Ogre - Zuši0 - 2 Spēles atskaitē
6 21:00 Salaspils - Vecais Alberts0 - 0 Spēles atskaitē
6 21:00 OCSK - FK Tīnūži0 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 08.07.

6 20:00 FK Fortūna - Streka0 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Otrdiena, 14.07.

7 19:00 Zuši - Birzgale0 - 1 Spēles atskaitē
7 19:00 FK Lielvārde - Salaspils0 - 1 Spēles atskaitē
7 20:00 Streka - Dinamo Ogre3 - 0 Spēles atskaitē
7 20:00 Futbols - OCSK1 - 4 Spēles atskaitē
7 21:00 Deppo - FK Fortūna2 - 0 Spēles atskaitē
7 21:00 Vecais Alberts - Meņģele1 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 15.07.

7 20:00 FK Tīnūži - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Otrdiena, 21.07.

8 19:00 Meņģele - FK Lielvārde1 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 Salaspils - FK Tīnūži1 - 0 Spēles atskaitē
8 20:00 Birzgale - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
8 20:00 Dinamo Ogre - Deppo2 - 0 Spēles atskaitē
8 21:00 OCSK - SK Pārogre1 - 0 Spēles atskaitē
8 21:00 FK Fortūna - Vecais Alberts0 - 9 Spēles atskaitē

Trešdiena, 22.07.

8 20:00 Futbols - Zuši1 - 1 Spēles atskaitē

9. kārta

Otrdiena, 28.07.

9 19:00 Streka - Futbols5 - 0 Spēles atskaitē
9 19:00 FK Lielvārde - FK Fortūna3 - 0 Spēles atskaitē
9 20:00 Deppo - Birzgale3 - 0 Spēles atskaitē
9 20:00 Vecais Alberts - Dinamo Ogre2 - 0 Spēles atskaitē
9 21:00 Zuši - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
9 21:00 FK Tīnūži - Meņģele2 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 29.07.

9 20:00 SK Pārogre - Salaspils0 - 3 Spēles atskaitē

10. kārta

Otrdiena, 04.08.

10 19:00 OCSK - Meņģele2 - 2 Spēles atskaitē
10 19:00 Dinamo Ogre - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē
10 20:00 Birzgale - FK Tīnūži0 - 0 Spēles atskaitē
10 20:00 FK Fortūna - Salaspils1 - 4 Spēles atskaitē
10 21:00 Futbols - FK Lielvārde0 - 0 Spēles atskaitē
10 21:00 Streka - Deppo2 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 05.08.

10 20:00 Zuši - Vecais Alberts2 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Otrdiena, 11.08.

11 19:00 SK Pārogre - Birzgale1 - 0 Spēles atskaitē
11 19:00 FK Lielvārde - Zuši2 - 0 Spēles atskaitē
11 20:00 Deppo - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
11 20:00 Vecais Alberts - Streka0 - 2 Spēles atskaitē
11 21:00 FK Tīnūži - Futbols2 - 0 Spēles atskaitē
11 21:00 Salaspils - Dinamo Ogre0 - 1 Spēles atskaitē

Trešdiena, 12.08.

11 20:00 Meņģele - FK Fortūna0 - 0 Spēles atskaitē

12. kārta

Otrdiena, 18.08.

12 19:00 OCSK - Salaspils0 - 2 Spēles atskaitē
12 19:00 Meņģele - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
12 20:00 Birzgale - Vecais Alberts1 - 1 Spēles atskaitē
12 20:00 FK Fortūna - FK Tīnūži0 - 1 Spēles atskaitē

Trešdiena, 19.08.

12 19:00 Dinamo Ogre - FK Lielvārde0 - 0 Spēles atskaitē
12 19:00 Zuši - Streka0 - 4 Spēles atskaitē
12 20:00 Futbols - Deppo1 - 4 Spēles atskaitē

13. kārta

Otrdiena, 25.08.

13 19:00 Deppo - Zuši2 - 1 Spēles atskaitē
13 19:00 FK Tīnūži - Dinamo Ogre0 - 0 Spēles atskaitē
13 20:00 SK Pārogre - FK Fortūna4 - 0 Spēles atskaitē
13 20:00 Futbols - Vecais Alberts1 - 2 Spēles atskaitē

Trešdiena, 26.08.

13 19:00 FK Lielvārde - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
13 19:00 Salaspils - Meņģele3 - 0 Spēles atskaitē
13 20:00 Streka - OCSK0 - 0 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑