Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

 1234567891011121314SUNZVārtiP
1Streka1-30-03-02-03-02-12-13-03-02-05-04-01-013111131-534
2Salaspils3-12-01-00-00-11-03-00-23-01-14-03-04-11392225-629
3OCSK0-00-20-01-01-02-21-02-02-23-14-11-02-01384119-828
4FK Tīnūži0-30-10-04-20-01-02-30-02-05-02-00-11-01363417-1021
5Vecais Alberts0-20-00-12-42-01-12-01-11-04-02-10-29-01363424-1221
6Dinamo Ogre0-31-00-10-00-20-03-00-03-02-03-00-23-21363415-1021
7FK Lielvārde1-20-12-20-11-10-02-12-10-12-10-02-03-01354415-1119
8SK Pārogre1-20-30-13-20-20-31-21-01-13-20-12-04-01351716-1916
9Birzgale0-32-00-20-01-10-01-20-12-20-31-01-01-0134459-1416
10Meņģele0-30-32-20-20-10-31-01-12-23-20-15-20-01334614-2213
11Deppo0-21-11-30-50-40-21-22-33-02-34-12-12-01341818-2713
12Futbols0-50-41-40-21-20-30-01-00-11-01-41-13-1133289-2711
13Zuši0-40-30-11-02-02-00-20-20-12-51-21-10-1133199-2210
14FK Fortūna0-11-40-20-10-92-30-30-40-10-00-21-31-01311115-334

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
16:00 Dinamo pret Tente
17:00 Fortūna pret Streka
18:00 HAUZE pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Osports

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns pret Jaunogre
13:00 Birzgale pret Laubere
14:00 Barons pret Pārogre
15:00 Ķengarags pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Dinamo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Pafbet.lv 0 0 0
1 Streka 0 0 0
1 Tente 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 0 0 0
1 Birzgale 0 0 0
1 Partizāns 0 0 0
1 Ķengarags 0 0 0
1 Free 0 0 0
1 Jaunogre 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
↑ uz augšu ↑