Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '14
Spēļu grafiks

1. kārta

Otrdiena, 20.05.

1 19:15 Streka - SK Pārogre2 - 1 Spēles atskaitē
1 19:15 Dinamo/FK Ogre+ - ABC Construction8 - 0 Spēles atskaitē
1 20:05 Birzgale - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē
1 20:05 Meņģele - Ostnieks/Deppo6 - 2 Spēles atskaitē
1 20:55 FK Tīnūži - FK Lielvārde0 - 0 Spēles atskaitē
1 20:55 FK-Pokahlv.com - FK Fortūna3 - 2 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 22.05.

1 20:00 PLUTA G&B - OCSK0 - 6 Spēles atskaitē

2. kārta

Otrdiena, 27.05.

2 19:15 SK Pārogre - Birzgale1 - 2 Spēles atskaitē
2 19:15 Zuši - FK-Pokahlv.com0 - 5 Spēles atskaitē
2 20:05 OCSK - FK Lielvārde0 - 1 Spēles atskaitē
2 20:05 Ostnieks/Deppo - FK Tīnūži2 - 0 Spēles atskaitē
2 20:55 FK Fortūna - Meņģele0 - 4 Spēles atskaitē
2 20:55 ABC Construction - Streka0 - 5 Spēles atskaitē

Trešdiena, 28.05.

2 19:30 PLUTA G&B - Dinamo/FK Ogre+0 - 5 Spēles atskaitē

3. kārta

Otrdiena, 03.06.

3 19:15 Zuši - FK Tīnūži0 - 1 Spēles atskaitē
3 19:15 PLUTA G&B - Birzgale0 - 7 Spēles atskaitē
3 20:05 OCSK - Ostnieks/Deppo1 - 1 Spēles atskaitē
3 20:05 SK Pārogre - Meņģele0 - 3 Spēles atskaitē
3 20:55 FK Fortūna - FK Lielvārde0 - 2 Spēles atskaitē
3 20:55 ABC Construction - FK-Pokahlv.com0 - 7 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 05.06.

3 19:30 Dinamo/FK Ogre+ - Streka3 - 1 Spēles atskaitē

4. kārta

Otrdiena, 10.06.

4 19:15 Streka - Birzgale2 - 2 Spēles atskaitē
4 19:15 SK Pārogre - FK Lielvārde0 - 1 Spēles atskaitē
4 20:05 Zuši - Ostnieks/Deppo0 - 4 Spēles atskaitē
4 20:05 PLUTA G&B - Meņģele0 - 2 Spēles atskaitē
4 20:55 OCSK - FK Fortūna1 - 1 Spēles atskaitē
4 20:55 ABC Construction - FK Tīnūži0 - 3 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 12.06.

4 20:00 Dinamo/FK Ogre+ - FK-Pokahlv.com2 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Otrdiena, 17.06.

5 19:15 Birzgale - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
5 19:15 FK Tīnūži - PLUTA G&B2 - 1 Spēles atskaitē
5 20:05 FK-Pokahlv.com - Streka3 - 1 Spēles atskaitē
5 20:05 Ostnieks/Deppo - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
5 20:55 Meņģele - Dinamo/FK Ogre+2 - 3 Spēles atskaitē
5 20:55 FK Fortūna - Zuši1 - 0 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 19.06.

5 19:30 FK Lielvārde - ABC Construction2 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Otrdiena, 01.07.

6 19:15 Birzgale - FK-Pokahlv.com2 - 3 Spēles atskaitē
6 19:15 OCSK - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē
6 20:05 ABC Construction - Ostnieks/Deppo0 - 3 Spēles atskaitē
6 20:05 PLUTA G&B - FK Lielvārde0 - 5 Spēles atskaitē
6 20:55 SK Pārogre - FK Fortūna2 - 3 Spēles atskaitē
6 20:55 Dinamo/FK Ogre+ - FK Tīnūži2 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 02.07.

6 19:30 Streka - Meņģele0 - 2 Spēles atskaitē

7. kārta

Otrdiena, 08.07.

7 19:15 Birzgale - Dinamo/FK Ogre+3 - 4 Spēles atskaitē
7 19:15 FK-Pokahlv.com - PLUTA G&B5 - 0 Spēles atskaitē
7 20:05 Streka - OCSK1 - 1 Spēles atskaitē
7 20:05 Meņģele - ABC Construction5 - 0 Spēles atskaitē
7 20:55 FK Tīnūži - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
7 20:55 FK Lielvārde - Zuši0 - 0 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 10.07.

7 19:30 Ostnieks/Deppo - FK Fortūna2 - 4 Spēles atskaitē

8. kārta

Otrdiena, 15.07.

8 19:15 FK Tīnūži - Streka3 - 4 Spēles atskaitē
8 19:15 Meņģele - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
8 20:05 FK-Pokahlv.com - OCSK2 - 0 Spēles atskaitē
8 20:05 Ostnieks/Deppo - PLUTA G&B3 - 0 Spēles atskaitē
8 20:55 FK Lielvārde - Dinamo/FK Ogre+1 - 2 Spēles atskaitē
8 20:55 Zuši - SK Pārogre2 - 1 Spēles atskaitē

Trešdiena, 16.07.

8 19:30 FK Fortūna - ABC Construction3 - 0 Spēles atskaitē

9. kārta

Otrdiena, 22.07.

9 19:15 ABC Construction - Zuši4 - 0 Spēles atskaitē
9 19:15 Birzgale - FK Tīnūži1 - 2 Spēles atskaitē
9 20:05 Dinamo/FK Ogre+ - Ostnieks/Deppo0 - 0 Spēles atskaitē
9 20:05 OCSK - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē
9 20:55 PLUTA G&B - FK Fortūna1 - 2 Spēles atskaitē
9 20:55 Streka - FK Lielvārde2 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 23.07.

9 19:30 FK-Pokahlv.com - Meņģele4 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Otrdiena, 29.07.

10 19:15 FK Lielvārde - Birzgale0 - 0 Spēles atskaitē
10 19:15 Ostnieks/Deppo - Streka0 - 4 Spēles atskaitē
10 20:05 Meņģele - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
10 20:05 FK Tīnūži - FK-Pokahlv.com1 - 6 Spēles atskaitē
10 20:55 Zuši - PLUTA G&B2 - 1 Spēles atskaitē
10 20:55 FK Fortūna - Dinamo/FK Ogre+1 - 3 Spēles atskaitē

Trešdiena, 30.07.

10 19:30 SK Pārogre - ABC Construction0 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Otrdiena, 05.08.

11 19:15 Birzgale - Ostnieks/Deppo0 - 0 Spēles atskaitē
11 19:15 OCSK - ABC Construction5 - 0 Spēles atskaitē
11 20:05 FK-Pokahlv.com - FK Lielvārde3 - 0 Spēles atskaitē
11 20:05 Meņģele - FK Tīnūži6 - 0 Spēles atskaitē
11 20:55 Dinamo/FK Ogre+ - Zuši7 - 0 Spēles atskaitē
11 20:55 Streka - FK Fortūna3 - 0 Spēles atskaitē

Trešdiena, 06.08.

11 19:30 PLUTA G&B - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Otrdiena, 12.08.

12 19:00 FK Lielvārde - Meņģele1 - 3 Spēles atskaitē
12 19:00 FK Fortūna - Birzgale0 - 1 Spēles atskaitē
12 19:50 Ostnieks/Deppo - FK-Pokahlv.com1 - 5 Spēles atskaitē
12 19:50 FK Tīnūži - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē
12 20:40 Zuši - Streka0 - 8 Spēles atskaitē
12 20:40 SK Pārogre - Dinamo/FK Ogre+1 - 5 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 14.08.

12 19:30 ABC Construction - PLUTA G&B3 - 1 Spēles atskaitē

13. kārta

Otrdiena, 19.08.

13 19:00 Birzgale - ABC Construction1 - 0 Spēles atskaitē
13 19:00 Streka - PLUTA G&B2 - 0 Spēles atskaitē
13 19:50 Dinamo/FK Ogre+ - OCSK1 - 2 Spēles atskaitē
13 19:50 Meņģele - Zuši4 - 1 Spēles atskaitē
13 20:40 FK-Pokahlv.com - SK Pārogre4 - 0 Spēles atskaitē
13 20:40 FK Tīnūži - FK Fortūna1 - 3 Spēles atskaitē

Trešdiena, 20.08.

13 19:30 FK Lielvārde - Ostnieks/Deppo3 - 0 Spēles atskaitē

14. kārta

Otrdiena, 26.08.

14 19:15 FK-Pokahlv.com - OCSK4 - 2 Spēles atskaitē
14 19:15 Dinamo/FK Ogre+ - Meņģele2 - 0 Spēles atskaitē

15. kārta

Otrdiena, 02.09.

15 19:15 FK-Pokahlv.com - Meņģele0 - 1 Spēles atskaitē
15 19:15 Dinamo/FK Ogre+ - OCSK1 - 0 Spēles atskaitē

16. kārta

Otrdiena, 09.09.

16 19:15 Meņģele - OCSK5 - 0 Spēles atskaitē
16 19:15 FK-Pokahlv.com - Dinamo/FK Ogre+3 - 2 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑