Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '12
Spēļu grafiks

1. kārta

Otrdiena, 15.05.

1 19:00 h FK Tīnūži - 5diena Ogre7 - 0
1 19:00 h Anrees - Delfīni1 - 0
1 20:00 h Taurupe - Ropaži2 - 0
1 20:00 h Birzgale - Jamaika2 - 1
1 21:00 h Ķegums - FK Lielvārde3 - 2
1 21:00 h OCSK - FK 33/MEDILINK0 - 4

Trešdiena, 16.05.

1 21:00 h Orientieristi - Streka0 - 1

2. kārta

Otrdiena, 22.05.

2 19:00 h Streka - 5diena Ogre1 - 0
2 19:00 h FK Tīnūži - Anrees1 - 6
2 20:00 h FK 33/MEDILINK - Ķegums4 - 0
2 20:00 h FK Lielvārde - Orientieristi5 - 1
2 21:00 h Jamaika - Taurupe2 - 2
2 21:00 h Ropaži - OCSK0 - 2

Trešdiena, 23.05.

2 21:00 h Deppo - Birzgale3 - 4

3. kārta

Otrdiena, 29.05.

3 19:00 h FK Tīnūži - Ķegums1 - 1
3 19:00 h FK Lielvārde - Taurupe1 - 2
3 20:00 h Delfīni - Orientieristi6 - 1
3 20:00 h Anrees - 5diena Ogre5 - 0
3 21:00 h Ropaži - Deppo2 - 3
3 21:00 h Streka - OCSK1 - 3

Trešdiena, 30.05.

3 21:00 h FK 33/MEDILINK - Birzgale4 - 0

4. kārta

Otrdiena, 05.06.

4 19:00 h 5diena Ogre - Delfīni0 - 5
4 19:00 h Orientieristi - FK Tīnūži2 - 3
4 20:00 h Ķegums - Streka3 - 3
4 20:00 h Taurupe - FK 33/MEDILINK0 - 8
4 21:00 h OCSK - FK Lielvārde2 - 0
4 21:00 h Deppo - Jamaika5 - 2

Trešdiena, 06.06.

4 21:00 h Birzgale - Ropaži1 - 1

5. kārta

Otrdiena, 12.06.

5 19:00 h Streka - Delfīni3 - 1
5 19:00 h FK Lielvārde - Anrees1 - 7
5 20:00 h FK 33/MEDILINK - 5diena Ogre8 - 0
5 20:00 h Ropaži - Orientieristi1 - 1
5 21:00 h Jamaika - Ķegums0 - 6
5 21:00 h Deppo - OCSK4 - 7

Trešdiena, 13.06.

5 21:00 h Birzgale - Taurupe1 - 2

6. kārta

Otrdiena, 19.06.

6 19:00 h Orientieristi - Jamaika1 - 1
6 19:00 h 5diena Ogre - Ropaži0 - 7
6 20:00 h Anrees - FK 33/MEDILINK0 - 1
6 20:00 h FK Tīnūži - Streka0 - 1
6 21:00 h Ķegums - Deppo2 - 5
6 21:00 h Delfīni - FK Lielvārde1 - 4

Trešdiena, 20.06.

6 21:00 h OCSK - Birzgale5 - 0

7. kārta

Otrdiena, 26.06.

7 19:00 h FK Lielvārde - FK Tīnūži5 - 2
7 20:00 h Ropaži - Anrees0 - 2
7 20:00 h Jamaika - 5diena Ogre0 - 0
7 21:00 h Deppo - Orientieristi3 - 1
7 21:00 h Taurupe - OCSK0 - 5

Trešdiena, 27.06.

7 19:00 h FK 33/MEDILINK - Delfīni2 - 0
7 20:00 h Birzgale - Ķegums3 - 1

8. kārta

Otrdiena, 03.07.

8 19:00 h Ķegums - Taurupe1 - 6
8 19:00 h Anrees - Jamaika4 - 0
8 20:00 h Delfīni - Ropaži3 - 1
8 20:00 h FK Tīnūži - FK 33/MEDILINK0 - 6
8 21:00 h Streka - FK Lielvārde7 - 1
8 21:00 h Deppo - 5diena Ogre5 - 1

Trešdiena, 04.07.

8 20:00 h Orientieristi - Birzgale2 - 5

9. kārta

Otrdiena, 10.07.

9 19:00 h Taurupe - Orientieristi2 - 1
9 19:00 h Ropaži - FK Tīnūži5 - 3
9 20:00 h FK 33/MEDILINK - Streka2 - 0
9 20:00 h Jamaika - Delfīni2 - 4
9 21:00 h OCSK - Ķegums4 - 2
9 21:00 h Deppo - Anrees2 - 3

Trešdiena, 11.07.

9 20:00 h Birzgale - 5diena Ogre5 - 1

10. kārta

Otrdiena, 17.07.

10 19:00 h FK Tīnūži - Jamaika0 - 0
10 19:00 h Streka - Ropaži1 - 1
10 20:00 h 5diena Ogre - Taurupe1 - 4
10 20:00 h FK Lielvārde - FK 33/MEDILINK0 - 7
10 21:00 h Delfīni - Deppo1 - 1
10 21:00 h Orientieristi - OCSK0 - 2

Trešdiena, 18.07.

10 20:00 h Anrees - Birzgale1 - 1

11. kārta

Otrdiena, 24.07.

11 19:00 h Ķegums - Orientieristi1 - 7
11 19:00 h Taurupe - Anrees1 - 2
11 20:00 h Jamaika - Streka3 - 2
11 20:00 h Ropaži - FK Lielvārde5 - 3
11 21:00 h Deppo - FK Tīnūži2 - 3
11 21:00 h OCSK - 5diena Ogre3 - 1

12. kārta

Otrdiena, 31.07.

12 19:00 h 5diena Ogre - Ķegums - 
12 19:00 h Delfīni - Taurupe - 
12 20:00 h FK Lielvārde - Jamaika - 
12 20:00 h FK 33/MEDILINK - Ropaži - 
12 21:00 h Anrees - OCSK - 
12 21:00 h Streka - Deppo - 

Trešdiena, 01.08.

12 20:00 h FK Tīnūži - Birzgale - 
12 21:00 h Birzgale - Delfīni - 

Futbola kalendārs

1. līga
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 OCSK
17:00 Osports 1:1 Tente
18:00 HAUZE 0:6 Streka
19:00 Dinamo 1:4 Fortūna
Sestdiena, 24.11. 3. kārta
18:00 Fortūna pret Tente
19:00 HAUZE pret Dinamo
Svētdiena, 25.11.
18:00 Osports pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Streka

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns 3:7 Jaunogre
13:00 Birzgale 1:1 Laubere
14:00 Barons 3:0 Pārogre
15:00 Ķengarags 3:1 Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre 1:0 Ķengarags
13:00 Laubere 1:3 Partizāns
14:00 Barons 5:2 Birzgale
15:00 Pārogre 1:6 Free

Visas spēles

Izlaiž 3. kārtu

OCSK - Andris Bērziņš

PAFBET.LV - Ritvars Zēmelis

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Streka 2 10 6
2 Pafbet.lv 2 3 6
3 Osports 2 5 4
4 Fortūna 2 -1 3
5 Tente 2 0 2
6 Dinamo 2 -3 1
7 OCSK 2 -6 0
8 HAUZE 2 -8 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 2 6 6
2 Jaunogre 2 5 6
3 Ķengarags 2 1 3
4 Free 2 3 3
5 Partizāns 2 -2 3
6 Laubere 2 -2 1
7 Birzgale 2 -3 1
8 Pārogre 2 -8 0
↑ uz augšu ↑