Ogres novada telpu futbola čempionāts 14/15
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 18.10.

1 11:00 Streka - Suntaži1 - 1 Spēles atskaitē
1 12:00 Dinamo Ogre - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
1 13:00 BAO - Teku taku9 - 1 Spēles atskaitē
1 14:00 Laimes Lācis - OCSK2 - 1 Spēles atskaitē
1 15:00 DEPPO/MIX - Meņģele1 - 4 Spēles atskaitē
1 16:00 Zuši - FK Lielvārde4 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 19.10.

1 10:00 FK-Pokahlv.com - SK Pārogre9 - 4 Spēles atskaitē
1 11:00 Taurupe - Vecais Alberts0 - 8 Spēles atskaitē
1 12:00 FK 33/MEDILINK - FK Fortūna6 - 1 Spēles atskaitē

Ceturtdiena, 13.11.

1 19:30 Ogres sporta centrs - Ogres Prestižs2 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 25.10.

2 10:00 BAO - Suntaži10 - 1 Spēles atskaitē
2 11:00 Birzgale - FK Fortūna4 - 0 Spēles atskaitē
2 12:00 FK Lielvārde - DEPPO/MIX11 - 1 Spēles atskaitē
2 13:00 FK 33/MEDILINK - Taurupe4 - 1 Spēles atskaitē
2 14:00 Laimes Lācis - Meņģele5 - 0 Spēles atskaitē
2 15:00 OCSK - FK-Pokahlv.com4 - 3 Spēles atskaitē
2 16:00 Ogres Prestižs - Zuši7 - 0 Spēles atskaitē
2 17:00 Teku taku - Dinamo Ogre3 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 26.10.

2 18:00 Streka - Vecais Alberts4 - 1 Spēles atskaitē
2 19:00 SK Pārogre - Ogres sporta centrs1 - 5 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 01.11.

3 11:00 BAO - Birzgale6 - 0 Spēles atskaitē
3 12:00 Ogres Prestižs - FK-Pokahlv.com3 - 1 Spēles atskaitē
3 13:00 FK 33/MEDILINK - Dinamo Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
3 14:00 SK Pārogre - Laimes Lācis1 - 6 Spēles atskaitē
3 15:00 Meņģele - OCSK1 - 5 Spēles atskaitē
3 16:00 Teku taku - Streka1 - 6 Spēles atskaitē
3 17:00 Vecais Alberts - Suntaži6 - 0 Spēles atskaitē
3 18:00 FK Lielvārde - Ogres sporta centrs1 - 9 Spēles atskaitē
3 19:00 Taurupe - FK Fortūna1 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 02.11.

3 18:00 DEPPO/MIX - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 15.11.

4 10:00 BAO - FK 33/MEDILINK4 - 0 Spēles atskaitē
4 11:00 Ogres sporta centrs - DEPPO/MIX2 - 0 Spēles atskaitē
4 12:00 Streka - Birzgale2 - 0 Spēles atskaitē
4 13:00 Laimes Lācis - Ogres Prestižs4 - 1 Spēles atskaitē
4 14:00 OCSK - SK Pārogre6 - 2 Spēles atskaitē
4 15:00 Teku taku - Suntaži0 - 3 Spēles atskaitē
4 16:00 FK-Pokahlv.com - FK Lielvārde9 - 0 Spēles atskaitē
4 17:00 Dinamo Ogre - Taurupe5 - 3 Spēles atskaitē
4 18:00 Zuši - Meņģele4 - 0 Spēles atskaitē
4 19:00 FK Fortūna - Vecais Alberts1 - 11 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 22.11.

5 18:00 BAO - Taurupe7 - 1 Spēles atskaitē
5 19:00 FK Fortūna - Dinamo Ogre2 - 4 Spēles atskaitē
5 20:00 Meņģele - SK Pārogre7 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 23.11.

5 14:00 Birzgale - Suntaži1 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 FK Lielvārde - Laimes Lācis0 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Zuši - Ogres sporta centrs1 - 7 Spēles atskaitē
5 17:00 Ogres Prestižs - OCSK5 - 1 Spēles atskaitē
5 18:00 FK 33/MEDILINK - Streka1 - 0 Spēles atskaitē
5 19:00 DEPPO/MIX - FK-Pokahlv.com5 - 1 Spēles atskaitē
5 20:00 Teku taku - Vecais Alberts3 - 6 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 29.11.

6 10:00 BAO - FK Fortūna10 - 0 Spēles atskaitē
6 11:00 SK Pārogre - Ogres Prestižs1 - 4 Spēles atskaitē
6 12:00 OCSK - FK Lielvārde11 - 0 Spēles atskaitē
6 13:00 Streka - Taurupe6 - 1 Spēles atskaitē
6 14:00 FK-Pokahlv.com - Zuši4 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.11.

6 16:00 Laimes Lācis - DEPPO/MIX1 - 2 Spēles atskaitē
6 17:00 Suntaži - FK 33/MEDILINK0 - 9 Spēles atskaitē
6 18:00 Teku taku - Birzgale4 - 7 Spēles atskaitē
6 19:00 Ogres sporta centrs - Meņģele8 - 2 Spēles atskaitē
6 20:00 Dinamo Ogre - Vecais Alberts0 - 3 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 06.12.

7 10:00 Dinamo Ogre - BAO2 - 6 Spēles atskaitē
7 11:00 Vecais Alberts - Birzgale3 - 1 Spēles atskaitē
7 12:00 FK 33/MEDILINK - Teku taku4 - 3 Spēles atskaitē
7 13:00 DEPPO/MIX - OCSK6 - 3 Spēles atskaitē
7 14:00 Taurupe - Suntaži3 - 4 Spēles atskaitē
7 15:00 Meņģele - Ogres Prestižs2 - 8 Spēles atskaitē
7 16:00 Ogres sporta centrs - FK-Pokahlv.com7 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 07.12.

7 16:00 FK Fortūna - Streka2 - 5 Spēles atskaitē
7 17:00 FK Lielvārde - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
7 18:00 Zuši - Laimes Lācis2 - 5 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 21.12.

8 10:00 BAO - Vecais Alberts6 - 0 Spēles atskaitē
8 11:00 Birzgale - FK 33/MEDILINK3 - 5 Spēles atskaitē
8 12:00 SK Pārogre - DEPPO/MIX1 - 7 Spēles atskaitē
8 13:00 Streka - Dinamo Ogre5 - 3 Spēles atskaitē
8 14:00 Laimes Lācis - Ogres sporta centrs4 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 FK-Pokahlv.com - Meņģele8 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 Teku taku - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē
8 17:00 OCSK - Zuši8 - 2 Spēles atskaitē
8 18:00 Suntaži - FK Fortūna2 - 1 Spēles atskaitē
8 19:00 Ogres Prestižs - FK Lielvārde11 - 0 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 04.01.

9 10:00 BAO - Streka2 - 2 Spēles atskaitē
9 11:00 FK-Pokahlv.com - Laimes Lācis6 - 9 Spēles atskaitē
9 12:00 Taurupe - Birzgale0 - 6 Spēles atskaitē
9 13:00 Vecais Alberts - FK 33/MEDILINK3 - 4 Spēles atskaitē
9 14:00 DEPPO/MIX - Ogres Prestižs3 - 1 Spēles atskaitē
9 15:00 FK Lielvārde - Meņģele3 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 Dinamo Ogre - Suntaži1 - 4 Spēles atskaitē
9 17:00 Ogres sporta centrs - OCSK5 - 0 Spēles atskaitē
9 18:00 FK Fortūna - Teku taku1 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 Zuši - SK Pārogre5 - 6 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 11.01.

10 11:30 Teku taku - Zuši1 - 4 Spēles atskaitē
10 12:30 Streka - DEPPO/MIX4 - 6 Spēles atskaitē
10 13:30 Laimes Lācis - Vecais Alberts9 - 2 Spēles atskaitē
10 14:30 BAO - OCSK4 - 0 Spēles atskaitē
10 15:30 Birzgale - FK Lielvārde4 - 2 Spēles atskaitē
10 16:30 Taurupe - SK Pārogre0 - 3 Spēles atskaitē
10 17:30 Dinamo Ogre - Meņģele3 - 4 Spēles atskaitē
10 18:30 Ogres sporta centrs - Suntaži10 - 0 Spēles atskaitē
10 19:30 FK 33/MEDILINK - Ogres Prestižs2 - 5 Spēles atskaitē
10 20:30 FK Fortūna - FK-Pokahlv.com1 - 6 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 17.01.

11 12:00 FK 33/MEDILINK - DEPPO/MIX2 - 6 Spēles atskaitē
11 13:00 Vecais Alberts - Ogres sporta centrs0 - 8 Spēles atskaitē
11 14:00 BAO - Ogres Prestižs3 - 2 Spēles atskaitē
11 15:00 Teku taku - FK-Pokahlv.com2 - 6 Spēles atskaitē
11 16:00 FK Fortūna - Meņģele2 - 9 Spēles atskaitē

Svētdiena, 18.01.

11 14:00 Taurupe - Zuši0 - 7 Spēles atskaitē
11 15:00 Dinamo Ogre - FK Lielvārde7 - 0 Spēles atskaitē
11 16:00 Streka - Laimes Lācis2 - 3 Spēles atskaitē
11 17:00 Birzgale - SK Pārogre2 - 4 Spēles atskaitē
11 18:00 Suntaži - OCSK0 - 6 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 31.01.

12 11:00 BAO - DEPPO/MIX0 - 3 Spēles atskaitē
12 12:00 Vecais Alberts - OCSK3 - 5 Spēles atskaitē
12 14:00 Ogres Prestižs - Suntaži5 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 01.02.

12 11:00 FK 33/MEDILINK - Laimes Lācis2 - 6 Spēles atskaitē
12 12:00 Dinamo Ogre - SK Pārogre3 - 5 Spēles atskaitē
12 13:00 Birzgale - Zuši7 - 1 Spēles atskaitē
12 14:00 FK-Pokahlv.com - Taurupe7 - 2 Spēles atskaitē
12 15:00 Meņģele - Teku taku6 - 1 Spēles atskaitē
12 16:00 FK Lielvārde - FK Fortūna3 - 6 Spēles atskaitē
12 17:00 Streka - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 08.02.

13 10:00 Birzgale - FK-Pokahlv.com4 - 2 Spēles atskaitē
13 11:00 BAO - Laimes Lācis5 - 2 Spēles atskaitē
13 12:00 Suntaži - DEPPO/MIX1 - 7 Spēles atskaitē
13 13:00 Taurupe - Meņģele0 - 5 Spēles atskaitē
13 14:00 Teku taku - FK Lielvārde1 - 0 Spēles atskaitē
13 15:00 Dinamo Ogre - Zuši3 - 0 Spēles atskaitē
13 16:00 Vecais Alberts - Ogres Prestižs3 - 8 Spēles atskaitē
13 17:00 FK Fortūna - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē
13 18:00 FK 33/MEDILINK - Ogres sporta centrs0 - 6 Spēles atskaitē
13 19:00 Streka - OCSK4 - 7 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 14.02.

14 12:00 Birzgale - Meņģele6 - 0 Spēles atskaitē
14 13:00 Teku taku - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē
14 14:00 FK Fortūna - Zuši6 - 3 Spēles atskaitē
14 15:00 Dinamo Ogre - FK-Pokahlv.com2 - 6 Spēles atskaitē
14 16:00 Taurupe - FK Lielvārde0 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 15.02.

14 13:00 Streka - Ogres Prestižs2 - 8 Spēles atskaitē
14 14:00 FK 33/MEDILINK - OCSK1 - 5 Spēles atskaitē
14 15:00 Suntaži - Laimes Lācis1 - 2 Spēles atskaitē
14 16:00 Vecais Alberts - DEPPO/MIX4 - 6 Spēles atskaitē
14 17:00 BAO - Ogres sporta centrs3 - 0 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 10.12. 7. kārta
10:00 Laubere 0:12 Salaspils
11:00 HAUZE 12:1 Birzgale
12:00 Osports 12:0 Dinamo
13:00 Deppo 6:2 Streka
14:00 Fortūna 1:3 OCSK
15:00 Garāža 3:1 Pārogre
16:00 Zuši 0:6 NPT
Svētdiena, 07.01. 8. kārta
10:00 Birzgale pret Laubere
11:00 Dinamo pret HAUZE
12:00 Streka pret Osports
13:00 OCSK pret Deppo
14:00 Salaspils pret Garāža
15:00 Pārogre pret NPT
16:00 Fortūna pret Zuši

Visas spēles

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 HAUZE 7 45 21
2 Osports/ONSC 7 47 19
3 Deppo 6 26 18
4 OCSK 6 11 15
5 NPT 7 14 13
6 Streka 6 2 11
7 Garāža 7 5 9
8 FK Fortūna 6 3 8
9 Dinamo Ogre 6 -12 7
10 TFK Salaspils/Mandarin group 7 -7 4
11 Zuši 6 -19 3
12 SK Pārogre 7 -21 3
13 Birzgale 7 -31 2
14 Laubere 7 -63 0

Labākie bombardieri

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑