Ogres novada telpu futbola čempionāts 13/14
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 19.10.

1 18:15 Meņģele - FK Lielvārde4 - 0 Spēles atskaitē
1 19:15 Ogres sporta centrs - Streka2 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 20.10.

1 13:00 Orions CK - GTS4 - 2 Spēles atskaitē
1 14:00 OCSK - BAO2 - 4 Spēles atskaitē
1 15:00 SK Pārogre - Deppo/Fortūna0 - 5 Spēles atskaitē
1 16:00 Birzgale - DEPPO/MIX0 - 2 Spēles atskaitē
1 17:00 Dinamo Ogre - Beķereja "Sajūtu Dārzs"10 - 1 Spēles atskaitē
1 18:00 Laimes Lācis - Haube.lv4 - 2 Spēles atskaitē
1 19:00 Vecais Alberts - Suntaži3 - 8 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 26.10.

2 12:00 Orions CK - HK Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
2 13:00 Meņģele - SFS1 - 3 Spēles atskaitē
2 14:00 SK Pārogre - GTS2 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Vecais Alberts - FK Lielvārde2 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 Suntaži - Deppo/Fortūna4 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 27.10.

2 12:00 Dinamo Ogre - BAO5 - 2 Spēles atskaitē
2 13:00 Laimes Lācis - OCSK1 - 7 Spēles atskaitē
2 14:00 Ogres sporta centrs - Haube.lv4 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Birzgale - Beķereja "Sajūtu Dārzs"4 - 0 Spēles atskaitē
2 16:00 Streka - DEPPO/MIX5 - 0 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 09.11.

3 15:00 Haube.lv - Streka1 - 3 Spēles atskaitē
3 16:00 Beķereja "Sajūtu Dārzs" - Ogres sporta centrs4 - 16 Spēles atskaitē
3 17:00 OCSK - Birzgale3 - 4 Spēles atskaitē
3 18:00 Dinamo Ogre - Laimes Lācis3 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 10.11.

3 12:00 BAO - DEPPO/MIX4 - 1 Spēles atskaitē
3 13:00 Orions CK - Meņģele8 - 0 Spēles atskaitē
3 14:00 SFS - SK Pārogre5 - 1 Spēles atskaitē
3 15:00 GTS - Vecais Alberts2 - 2 Spēles atskaitē
3 16:00 FK Lielvārde - Suntaži0 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 HK Ogre - Deppo/Fortūna4 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 16.11.

4 14:00 BAO - Streka0 - 5 Spēles atskaitē
4 15:00 GTS - Meņģele1 - 6 Spēles atskaitē
4 16:00 FK Lielvārde - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
4 17:00 Deppo/Fortūna - Vecais Alberts3 - 3 Spēles atskaitē
4 18:00 HK Ogre - Suntaži8 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 17.11.

4 15:00 Orions CK - SFS1 - 2 Spēles atskaitē
4 16:00 DEPPO/MIX - Ogres sporta centrs1 - 9 Spēles atskaitē
4 17:00 Haube.lv - Birzgale3 - 5 Spēles atskaitē
4 18:00 Laimes Lācis - Beķereja "Sajūtu Dārzs"16 - 1 Spēles atskaitē
4 19:00 OCSK - Dinamo Ogre1 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 23.11.

5 12:00 Laimes Lācis - BAO2 - 4 Spēles atskaitē
5 13:00 Streka - Beķereja "Sajūtu Dārzs"7 - 0 Spēles atskaitē
5 14:00 DEPPO/MIX - Haube.lv7 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 Deppo/Fortūna - FK Lielvārde5 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Orions CK - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
5 17:00 Birzgale - Dinamo Ogre1 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 24.11.

5 16:30 Meņģele - HK Ogre1 - 9 Spēles atskaitē
5 17:30 Vecais Alberts - SFS0 - 13 Spēles atskaitē
5 18:30 Suntaži - GTS2 - 1 Spēles atskaitē
5 19:30 Ogres sporta centrs - OCSK3 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 30.11.

6 15:00 Orions CK - Vecais Alberts0 - 0 Spēles atskaitē
6 16:00 SFS - Suntaži8 - 0 Spēles atskaitē
6 17:00 Meņģele - SK Pārogre1 - 2 Spēles atskaitē
6 18:00 GTS - Deppo/Fortūna5 - 12 Spēles atskaitē
6 19:00 HK Ogre - FK Lielvārde5 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 01.12.

6 12:00 Streka - OCSK4 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 BAO - Haube.lv1 - 1 Spēles atskaitē
6 14:00 DEPPO/MIX - Beķereja "Sajūtu Dārzs"1 - 0 Spēles atskaitē
6 16:00 Laimes Lācis - Birzgale3 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 08.12.

7 15:30 Vecais Alberts - Meņģele4 - 1 Spēles atskaitē
7 16:30 Suntaži - Orions CK0 - 7 Spēles atskaitē
7 17:30 Deppo/Fortūna - SFS1 - 8 Spēles atskaitē
7 18:30 FK Lielvārde - GTS1 - 3 Spēles atskaitē

Trešdiena, 11.12.

7 21:00 Dinamo Ogre - Ogres sporta centrs5 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 15.12.

7 14:00 BAO - Birzgale4 - 0 Spēles atskaitē
7 15:00 Streka - Dinamo Ogre0 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 Haube.lv - Beķereja "Sajūtu Dārzs"4 - 3 Spēles atskaitē
7 17:00 DEPPO/MIX - OCSK0 - 5 Spēles atskaitē
7 18:00 SK Pārogre - HK Ogre2 - 7 Spēles atskaitē
7 19:00 Ogres sporta centrs - Laimes Lācis1 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 21.12.

8 15:00 OCSK - Haube.lv7 - 2 Spēles atskaitē
8 16:00 Dinamo Ogre - DEPPO/MIX8 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 HK Ogre - GTS12 - 3 Spēles atskaitē
8 18:00 SFS - FK Lielvārde10 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 Meņģele - Suntaži5 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 22.12.

8 14:00 BAO - Beķereja "Sajūtu Dārzs"7 - 1 Spēles atskaitē
8 15:00 Orions CK - Deppo/Fortūna11 - 0 Spēles atskaitē
8 16:00 SK Pārogre - Vecais Alberts3 - 1 Spēles atskaitē
8 17:00 Birzgale - Ogres sporta centrs4 - 0 Spēles atskaitē
8 18:00 Laimes Lācis - Streka5 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 HK Ogre - SFS4 - 5 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 04.01.

9 14:00 Ogres sporta centrs - BAO1 - 4 Spēles atskaitē
9 15:00 Streka - Birzgale3 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 DEPPO/MIX - Laimes Lācis1 - 9 Spēles atskaitē
9 17:00 Beķereja "Sajūtu Dārzs" - OCSK0 - 5 Spēles atskaitē
9 18:00 Haube.lv - Dinamo Ogre2 - 13 Spēles atskaitē

Svētdiena, 05.01.

9 14:00 Vecais Alberts - HK Ogre3 - 6 Spēles atskaitē
9 15:00 Suntaži - SK Pārogre1 - 2 Spēles atskaitē
9 16:00 FK Lielvārde - Orions CK0 - 12 Spēles atskaitē
9 17:00 Deppo/Fortūna - Meņģele3 - 5 Spēles atskaitē
9 18:00 GTS - SFS2 - 10 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 11.01.

10 15:00 SFS - Ogres sporta centrs6 - 2 Spēles atskaitē
10 16:00 HK Ogre - Streka1 - 2 Spēles atskaitē
10 17:00 BAO - SK Pārogre6 - 1 Spēles atskaitē
10 18:00 Dinamo Ogre - Suntaži7 - 0 Spēles atskaitē
10 19:00 Orions CK - Laimes Lācis2 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 18.01.

11 15:00 Deppo/Fortūna - Beķereja "Sajūtu Dārzs"5 - 3 Spēles atskaitē
11 16:00 Laimes Lācis - HK Ogre5 - 8 Spēles atskaitē
11 17:00 DEPPO/MIX - Vecais Alberts6 - 3 Spēles atskaitē
11 18:00 Meņģele - Haube.lv2 - 1 Spēles atskaitē
11 19:00 OCSK - FK Lielvārde4 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 19.01.

11 15:30 Birzgale - GTS2 - 4 Spēles atskaitē
11 16:30 Ogres sporta centrs - Suntaži9 - 2 Spēles atskaitē
11 17:30 Streka - SFS0 - 5 Spēles atskaitē
11 18:30 Orions CK - BAO10 - 0 Spēles atskaitē
11 19:30 Dinamo Ogre - SK Pārogre6 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 01.02.

12 17:00 SFS - BAO10 - 4 Spēles atskaitē
12 18:00 HK Ogre - Ogres sporta centrs4 - 2 Spēles atskaitē
12 19:00 Laimes Lācis - SK Pārogre6 - 0 Spēles atskaitē
12 20:00 Dinamo Ogre - Orions CK1 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 02.02.

12 14:00 Birzgale - Vecais Alberts5 - 0 Spēles atskaitē
12 15:00 FK Lielvārde - Beķereja "Sajūtu Dārzs"1 - 2 Spēles atskaitē
12 16:00 DEPPO/MIX - Meņģele2 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 OCSK - GTS10 - 2 Spēles atskaitē
12 18:00 Deppo/Fortūna - Haube.lv5 - 3 Spēles atskaitē
12 19:00 Streka - Suntaži7 - 1 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 08.02.

13 13:00 Beķereja "Sajūtu Dārzs" - Meņģele0 - 0 Spēles atskaitē
13 14:00 Haube.lv - FK Lielvārde3 - 1 Spēles atskaitē
13 15:00 OCSK - Vecais Alberts9 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 09.02.

13 14:00 Birzgale - Deppo/Fortūna4 - 2 Spēles atskaitē
13 15:00 SK Pārogre - Ogres sporta centrs1 - 3 Spēles atskaitē
13 16:00 BAO - Suntaži6 - 2 Spēles atskaitē
13 17:00 SFS - Laimes Lācis4 - 2 Spēles atskaitē
13 18:00 Dinamo Ogre - HK Ogre4 - 5 Spēles atskaitē
13 19:00 Orions CK - Streka3 - 0 Spēles atskaitē
13 20:00 DEPPO/MIX - GTS1 - 8 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 15.02.

14 14:00 Birzgale - FK Lielvārde2 - 2 Spēles atskaitē
14 15:00 GTS - Beķereja "Sajūtu Dārzs"2 - 5 Spēles atskaitē
14 16:00 DEPPO/MIX - Deppo/Fortūna5 - 6 Spēles atskaitē
14 17:00 OCSK - Meņģele3 - 1 Spēles atskaitē
14 18:00 Vecais Alberts - Haube.lv3 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.02.

14 10:00 Meņģele - Birzgale1 - 2 Spēles atskaitē
14 11:00 DEPPO/MIX - FK Lielvārde5 - 1 Spēles atskaitē
14 12:00 Beķereja "Sajūtu Dārzs" - Vecais Alberts2 - 6 Spēles atskaitē
14 13:00 Haube.lv - GTS3 - 6 Spēles atskaitē
14 14:00 OCSK - Deppo/Fortūna17 - 2 Spēles atskaitē
14 15:00 Laimes Lācis - Suntaži11 - 5 Spēles atskaitē
14 16:00 Orions CK - Ogres sporta centrs6 - 1 Spēles atskaitē
14 17:00 Streka - SK Pārogre8 - 2 Spēles atskaitē
14 18:00 BAO - HK Ogre4 - 9 Spēles atskaitē
14 19:00 Dinamo Ogre - SFS0 - 5 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑