Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 20.10.

1 12:00 Meņģele - FK Lielvārde5 - 3 Spēles atskaitē
1 13:00 Suntaži - Vecais Alberts2 - 7 Spēles atskaitē
1 14:00 FK 33-2 - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē
1 14:00 Taurupe - Wormix1 - 2 Spēles atskaitē
1 15:00 Anrees - HK Ogre2 - 4 Spēles atskaitē
1 16:00 5diena Ogre - Streka1 - 8 Spēles atskaitē

Svētdiena, 21.10.

1 12:00 Ropaži - ISMA 23 - 6 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 27.10.

2 11:00 SK Pārogre - 5diena Ogre10 - 0 Spēles atskaitē
2 12:00 Vecais Alberts - Taurupe3 - 1 Spēles atskaitē
2 13:00 HK Ogre - FK 33-24 - 3 Spēles atskaitē
2 14:00 Delfīni - Suntaži4 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Birzgale - Anrees1 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 28.10.

2 12:00 Streka - Ropaži3 - 2 Spēles atskaitē
2 13:00 Wormix - Fakel8 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 10.11.

3 12:00 Suntaži - Fakel6 - 0 Spēles atskaitē
3 13:00 Taurupe - FK Lielvārde12 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 11.11.

3 12:00 Delfīni - Vecais Alberts2 - 0 Spēles atskaitē
3 13:00 FK 33-2 - Birzgale5 - 3 Spēles atskaitē
3 14:00 Meņģele - Wormix4 - 1 Spēles atskaitē
3 15:00 5diena Ogre - HK Ogre4 - 10 Spēles atskaitē
3 16:00 Ropaži - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
3 17:00 ISMA 2 - Streka0 - 6 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 24.11.

4 14:00 Suntaži - Taurupe2 - 5 Spēles atskaitē
4 18:00 Meņģele - Fakel2 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 25.11.

4 12:00 SK Pārogre - ISMA 22 - 5 Spēles atskaitē
4 13:00 Delfīni - Wormix9 - 2 Spēles atskaitē
4 14:00 Birzgale - 5diena Ogre5 - 3 Spēles atskaitē
4 15:00 FK 33-2 - Anrees0 - 5 Spēles atskaitē
4 16:00 HK Ogre - Ropaži6 - 3 Spēles atskaitē
4 17:00 Vecais Alberts - FK Lielvārde7 - 0 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 01.12.

5 11:00 Wormix - Vecais Alberts3 - 4 Spēles atskaitē
5 12:00 Delfīni - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē
5 13:00 Ropaži - Birzgale4 - 6 Spēles atskaitē
5 14:00 Streka - SK Pārogre1 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 5diena Ogre - Anrees0 - 8 Spēles atskaitē

Svētdiena, 02.12.

5 18:00 Meņģele - Taurupe2 - 0 Spēles atskaitē
5 19:00 Suntaži - FK Lielvārde3 - 3 Spēles atskaitē

Sestdiena, 08.12.

5 19:00 ISMA 2 - HK Ogre5 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 12:00 Birzgale - ISMA 21 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 FK 33-2 - 5diena Ogre6 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 11:00 Delfīni - Taurupe3 - 0 Spēles atskaitē
6 12:00 Meņģele - Suntaži1 - 1 Spēles atskaitē
6 13:00 Fakel - Vecais Alberts0 - 5 Spēles atskaitē
6 14:00 Wormix - FK Lielvārde5 - 3 Spēles atskaitē
6 15:00 Anrees - Ropaži1 - 1 Spēles atskaitē
6 16:00 HK Ogre - Streka4 - 3 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 22.12.

7 15:00 ISMA 2 - Anrees4 - 3 Spēles atskaitē
7 16:00 Streka - Birzgale1 - 0 Spēles atskaitē
7 17:00 Ropaži - FK 33-23 - 2 Spēles atskaitē

Sestdiena, 29.12.

7 15:00 SK Pārogre - HK Ogre0 - 6 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 06.01.

8 12:00 Birzgale - SK Pārogre6 - 0 Spēles atskaitē
8 13:00 FK 33-2 - ISMA 24 - 5 Spēles atskaitē
8 14:00 Delfīni - Meņģele2 - 3 Spēles atskaitē
8 15:00 Anrees - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 5diena Ogre - Ropaži1 - 6 Spēles atskaitē
8 17:00 Fakel - FK Lielvārde1 - 2 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 12.01.

9 14:00 ISMA 2 - 5diena Ogre15 - 3 Spēles atskaitē
9 15:00 SK Pārogre - Anrees2 - 2 Spēles atskaitē
9 16:00 HK Ogre - Birzgale4 - 1 Spēles atskaitē
9 17:00 Vecais Alberts - Meņģele2 - 3 Spēles atskaitē
9 18:00 Taurupe - Fakel4 - 0 Spēles atskaitē
9 19:00 Suntaži - Wormix1 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 13.01.

9 12:00 Streka - FK 33-22 - 3 Spēles atskaitē
9 13:00 FK Lielvārde - Delfīni2 - 6 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 19.01.

10 14:00 Delfīni - Birzgale3 - 6 Spēles atskaitē
10 15:00 Meņģele - SK Pārogre1 - 0 Spēles atskaitē
10 16:00 FK Lielvārde - Ropaži1 - 9 Spēles atskaitē
10 17:00 Taurupe - HK Ogre3 - 8 Spēles atskaitē
10 18:00 Wormix - ISMA 20 - 9 Spēles atskaitē

Svētdiena, 20.01.

10 14:00 Fakel - Anrees5 - 2 Spēles atskaitē
10 15:00 Vecais Alberts - Streka6 - 2 Spēles atskaitē
10 16:00 Suntaži - 5diena Ogre4 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 26.01.

11 10:00 Taurupe - SK Pārogre0 - 1 Spēles atskaitē
11 11:00 FK 33-2 - Fakel5 - 0 Spēles atskaitē
11 12:00 Vecais Alberts - ISMA 22 - 4 Spēles atskaitē
11 13:00 Wormix - HK Ogre3 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 27.01.

11 15:00 Delfīni - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
11 16:00 Meņģele - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 02.02.

12 14:00 FK Lielvārde - FK 33-20 - 4 Spēles atskaitē
12 15:00 Delfīni - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē
12 16:00 Fakel - 5diena Ogre4 - 0 Spēles atskaitē
12 17:00 Wormix - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
12 18:00 Taurupe - ISMA 23 - 9 Spēles atskaitē
12 19:00 Suntaži - Anrees5 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 03.02.

12 12:00 Meņģele - HK Ogre1 - 4 Spēles atskaitē
12 13:00 Vecais Alberts - Birzgale4 - 3 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 09.02.

13 14:00 Fakel - Ropaži3 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 FK Lielvārde - 5diena Ogre6 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 10.02.

13 10:00 Delfīni - ISMA 21 - 5 Spēles atskaitē
13 11:00 Meņģele - Streka0 - 2 Spēles atskaitē
13 12:00 Suntaži - FK 33-24 - 0 Spēles atskaitē
13 14:00 Taurupe - Birzgale0 - 5 Spēles atskaitē
13 14:00 Wormix - SK Pārogre2 - 4 Spēles atskaitē
13 15:00 Vecais Alberts - HK Ogre2 - 9 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 16.02.

14 12:00 FK Lielvārde - Anrees3 - 7 Spēles atskaitē
14 13:00 Suntaži - Ropaži3 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 17.02.

14 12:00 Delfīni - HK Ogre5 - 7 Spēles atskaitē
14 13:00 Taurupe - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
14 14:00 Wormix - Birzgale5 - 0 Spēles atskaitē
14 15:00 Vecais Alberts - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
14 16:00 Meņģele - ISMA 20 - 4 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

Osporta kauss
Svētdiena, 25.03. Fināls
18:00 Osports 2:3 NPT

Visas spēles

Osports.lv kauss: zari

Play-offTurnīra zari

Izlaiž 13. kārtu

SK Pārogre - Mārtiņš Pūpols

Dinamo Ogre - Roberts Šūpols

Dinamo Ogre - Aleksandrs Ņičipurovs

Hauze - Rihards Korts

Hauze - Maksims Osipovs

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 Deppo 13 75 39
2 Osports 13 80 34
3 HAUZE 13 54 33
4 NPT 13 41 29
5 OCSK 13 7 24
6 Streka 13 -1 21
7 Fortūna 13 -1 20
8 Garāža 13 3 14
9 Dinamo 13 -21 14
10 Pārogre 13 -24 13
11 Birzgale 13 -34 12
12 Salaspils 13 -22 7
13 Zuši 13 -55 4
14 Laubere 13 -102 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Edgars Kārkliņš DEP 36
2 Artjoms Loginovs HAUZE 33
3 Ģirts Tumans OSP 17
4 Maksims Vasiljevs NPT 16
5 Agnis Pūpols OSP 13
6 Andris Bērziņš OCSK 12
7 Ģirts Burmistris OSP 11
- Mārtiņš Valdmanis STR 11
- Edžus Picka OCSK 11
10 Kārlis Līcis OSP 10

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑